هفت واحد تولیدی در بروجرد مشمول طرح بخشودگی جرایم شد

بروجرد - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: هفت واحد تولیدی و صنعتی در این شهرستان که از سال۸۰ تاکنون دارای مشکلات مالی و تسهیلاتی بودند، مشمول طرح بخشودگی جرایم شد.

حمید آزادبخت روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این واحدها که برخی راکد و برخی نیمه فعال بودند بین ۱۰تا ۱۹سال به دلیل مشکلات پیش آمده در بانک صنعت و معدن بلاتکلیف مانده بود در نشستی با حضور صنعتگران، عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی و اداره صمت در دفتر مدیر عامل بانک صنعت و معدن کشور مسائل و مشکلات این واحدها برطرف که تثبیت اشتغال را بدنبال داشت.

وی بیان کرد: این واحدها شامل شرکتهای رئوف سنگ ، سراب سنگ، نگین پروفیل لرستان، الماس برش، شرکت تعاونی کوه زاگرس، نمک زردانه، تولید کمک فنر گرادکو که سالها مشکل آنها بحالت مزمن درآمده بود با دستور مدیرعامل بانک صنعت معدن تسهیلات ارزی آنها بصورت پرداخت ریالی و با  به نرخ روز دریافت تبدیل و قسط بندی صورت گیرد.

وی اظهار داشت: با دستورمدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور پرداخت تسهیلات واحد تولیدی قند شیرین گستر  که ۱۰ سال است از چرخه تولید خارج و  یکی از واحدهای راکد شهرستان محسوب می شد به زودی به چرخه تولید باز خواهد گشت.

وی تاکید کرد: این واحدها از مجموع ۵۰ واحد صنعتی بازرسی شده هستند که مشکلات انها شناسایی و درنشست با  مدیر عامل بانک صنعت و معدن کشور مشکل آنها برطرف شد.

آزادبخت افزود: یکی از مشکلات جدی حوزه صنعت بروجرد  که تاکید نماینده بروجرد را در حضور مدیرعامل بانک صنعت را در پی داشت حمایت و پشتیبانی از بانک صنعت و معدن شعبه بروجرد بود و امتیازات منفی که در گذشته برای این شعبه محسوب می شدند که با قول  مساعد دستور مدیر عامل مورد بررسی جدی  قرار خواهد گرفت.

وی یادآور شد: از زحمات مدیر بانک صنعت و معدن بروجرد که نهایت سعی را در حل نمودن مشکلات حوزه صنعت دارند تقدیر و تشکر نمود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =