۲۰ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۱۰
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 84033813
۰ نفر

برچسب‌ها

۲موسسه پزشکی غیرمجاز در استان اردبیل تعطیل شد

اردبیل_ایرنا_ مدیرکل تعزیرات حکومتی اردبیل از تعطیلی و پلمب ۲ موسسه ارایه خدمات پزشکی غیر مجاز و همچنین توقف فعالیت کارخانه ساخت یخمک در این استان خبر داد.

علی رحیمی‌آذر  روز پنجشنبه در گفتوگو با خبرنگار ایرنا در خلخال افزود: این ۲ موسسه ارایه خدمات پزشکی غیرمجاز که اقدام به فعالیت در شهرستان گرمی می‌کرد، پس از تشکیل پرونده تعزیراتی و رسیدگی به جرایم با حکم تعزایرت حکومتی استان پلمب و تعطیل شدند.

وی اضافه کرد: علاوه بر تعطیلی محل فعالیت این ۲ موسسه،  کلیه ملزومات و امکانات بکار گرفته شده در آنها با صدور حکمی به نفع دولت مصادره شد.

او  اظهار کرد: همچنین یک واحد کارگاهی تولید غیر بهداشتی یخمک در شهر اردبیل نیز به علت نداشتن مجوز بهداشتی با حکم صادره از سوی اداره کل تعزیرات حکومتی استان تعطیل وپلمب شد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از تشدید برخورد با متخلفان اقتصادی و مراکز تهیه و  توزیع مواد غذایی و بهداشتی غیر بهداشتی خبر داد وافزود: بازرسی روزانه از واحدهای صنفی و بازار استان در دستور کار قرار گرفته و حکم تعزیراتی پس از مشاهده تخلف در محل بازرسی صادر و مورد اجرا گذاشته می‌شود.

وی گفت: امسال بیش از چهار هزار و ۶۰۰ پرونده تعزیراتی برای متخلفان اقتصادی و صنفی در این استان تشکیل و متخلفان به پرداخت ۱۰۶ میلیارد ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم شده‌اند.

 پرونده‌های تعزیراتی تشکیل شده در نیمه نخست امسال در زمینه گران‌فروشی، کم‌فروشی، احتکار ،قاچاق کالا ،تخلفات بهداشتی و یا عرضه خارج از شبکه کالاهای اساسی بوده است‌.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =