دانشجویان علوم پزشکی در قالب آزمون پیش کارورزی با هم به رقابت پرداختند

تهران - ایرنا - آزمون پیش‌کارورزی دانشجویان پزشکی صبح امروز ( ۲۰ شهریور ما) در دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر به صورت الکترونیکی و کاغذی برگزار شد و آزمون علوم پایه پزشکی دانشجویان پزشکی هم ساعت ۱۴ امروز در این دانشگاه‌ها برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در آزمون پیش‌کارورزی ۳ هزار و ۲۷۰ دانشجوی پزشکی و همچنین درآزمون علوم پایه پزشکی ۴ هزار و ۷۹۴ دانشجوی پزشکی، با هم به رقابت می‌پردازند.

کارت ورود به جلسه آزمون های علوم پایه و پیش کارورزی از روز سه شنبه ۱۸ شهریور ماه آغاز شده و داوطلبان نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و تکمیل فرم خوداظهاری کرونا با مراجعه به سایت مرکز سنجش و آموزش پزشکی اقدام کردند.

آزمون‌های علوم پایه دندانپزشکی و جامع داروسازی (۱۸۰ واحدی) هم صبح روز جمعه ۲۱ شهریور ۹۹ برگزار می شود و در این ۲ آزمون‌ ۳ هزار و ۱۲۳ داوطلب شرکت می کنند که با هم به رقابت خواهن پرداخت.

تعداد ۱۱ هزار و ۱۸۷ دانشجو در ۴ آزمون پیش کارورزی، علوم پایه پزشکی، علوم پایه دندانپزشکی و جامع داروسازی با هم به رقابت می پردازند که تعداد ۵ هزار و ۵۸۶ دانشجو آزمون خود را به صورت الکترونیک و تعداد ۵ هزار و ۶۰۱ دانشجو آزمون خود را به صورت کاغذی برگزار می کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha