۲۰ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۷:۵۶
کد خبرنگار: 1287
کد خبر: 84033620
۰ نفر

برچسب‌ها

رییس قوه قضاییه وارد شهرکرد شد

شهرکرد- ایرنا- رییس قوه قضاییه در رأس یک هیات عالی قضایی در سفری یک روزه، صبح روز پنجشنبه از طریق فرودگاه بین‌المللی شهرکرد وارد استان چهارمحال وبختیاری شد.

رییس قوه قضاییه در بدو ورود به شهرکرد با اشاره به برگزاری سفرهای استانی در سال گذشته گفت: برگزاری سفرهای استانی به دلیل شیوع ویروس کرونا به تاخیر افتاده بود.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی روز پنجشنبه در بدو ورود به این استان در فرودگاه شهرکرد در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه حضور در این استان برای بنده و همکارانم مغتنم است، افزود: به منظور آشنایی بیشتر با مشکلات همکاران، مسائل و مشکلات مردم عزیز در استان قبل از سفر، گروه‌های تخصصی به شهرستان‌ها اعزام شدند که از وضعیت استان و مسائل قضایی و مشکلات مطلع شوند، که گروه‌های اعزامی، گزارش‌های از  وضعیت شهرستان‌ها و بخش‌ها و مشکلات مردم به  ویژه مشکلات قضایی، اداری و سازمانی را تهیه و تدوین کردند.

وی گفت:در سلسله سفرهای استانی به همراه جمعی از مسئولان عالی قضایی برای بررسی مسائل و مشکلات قضایی و حقوقی استان و دیدار با قضات و کارکنان دستگاه قضایی به استانها سفر می‌کنیم و با جمعی از مردم و مسوولان دیدار خواهیم داشت که به دلیل شرایط کرونایی نمی‌توانیم تجمعات و دیدارهای با جمعیت زیاد در سطح استان داشته باشیم.

به گزارش ایرنا، دیدار با مسئولان قضایی و حضور در شورای اداری استان، دیدار با کشاورزان و جلسه شورای قضایی استان از برنامه‌های سفر یکروزه رییس قوه قضاییه به این استان خواهد بود.

با توجه به لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، این سفر با برنامه‌های محدودتر برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha