امدادگران اورژانس از مزایای مشاغل سخت برخوردار شوند

کرج - ایرنا - رییس سازمان اورژانس کشور اعلام کرد که با جدیت پیگیر برخورداری امدادگران پیش بیمارستانی اورژانس از مزایای مشاغل سخت و زیان آور هستیم.

به گزارش شامگاه چهارشنبه مرکز اطلاع رسانی فوریت های پزشکی استان البرز،  دکتر پیرحسین کولیوند  در بازدید از مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی البرز گفت: اکنون موضوع  حق الزحمه پرداختی به نیروهای اورژانس و ارتقا امور رفاهی این عزیزان از طریق مجلس شورای اسلامی، هیات دولت و وزارت بهداشت را پیگیری می کنیم.
وی افزود: با جدیت به دنبال سختی کار ویژه تکنسین های اورژانس هستیم که نیروهای خدوم اورژانس پیش بیمارستانی نیز بتوانند از مزایای قانون مشاغل سخت و زیان آور بهره مند شوند.

رییس سازمان اورژانس کشور از تقویت ناوگان اورژانس زمینی استان البرز خبر داد و بیان داشت :  اکنون خرید یک هزار دستگاه آمبولانس در کشور در حال انجام است که  تقویت ناوگان اورژانس زمینی البرز در دستور کارقرار دارد.

کولیوند گفت: به زودی نزدیک به ۳۰ دستگاه موتورلانس نیز به ناوگان اورژانس البرز افزوده می شود.

وی با اشاره به ظرفیت های اورژانس هوایی البرز گفت:اکنون اورژانس هوایی این استان بهترین و فعال ترین اورژانس هوایی در کشور است.

گفتنی است بیشترین حوادث ترافیکی و جاده ای کشور در استان البرز اتفاق می افتد و نیاز است  زیر ساخت های بهداشتی و درمانی به ویژه اورژانس پیش بیمارستانی تقویت شود.
استان البرز حداقل به ۲۲ پایگاه دیگر نیاز دارد که امسال طبق برنامه ریزی پنج پایگاه دیگر به ظرفیت استان افزوده  می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =