معاون وزیر بهداشت: بزرگترین آسیب کرونا از دست دادن سرمایه انسانی است

همدان - ایرنا - معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: از دست دادن سرمایه انسانی بزرگترین آسیب و بحران ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور است.

قاسم جان بابایی عصر چهارشنبه در جلسه هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی همدان افزود: باید از وضعیت پیش آمده برای اصلاح ساختار ارائه خدمات بهره ببریم.

وی اضافه کرد: باید با اصلاح ساختار موجود برای روزهای غیر کرونایی فرایند ایمن‌ و روان‌تری از خدمت پیش بینی و برای تحقق این امر باید از پبشنهادها و تجارب ارزشمند حوزه های مختلف به ویژه درمان استفاده کرد.

معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هدف از حضور در همدان را قدردانی از  کادر بهداشت و سلامت عنوان کرد و افزود: تلاش شبانه‌روزی مسوولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی همدان در مدیریت بحران کرونا قابل تحسین و بسیار ارزشمند است.

جان بابایی انتقال تجارب را از دیگر اهداف این حضور و جلسه بیان کرد و اظهار داشت: تجربه میدانی بسیار ارزشمند است و انتقال این تجارب موجب بررسی نقاط ضعف و قوت می شود و در مدیریت این شرایط بیشتر به ما کمک می‌کند.

وی ادامه داد: آموزش باید در رأس برنامه های معاونت‌های دانشگاه علوم پزشکی برای مدیریت بحران کرونا باشد.

جان بابایی اضافه کرد: وصعیت کنونی فرصت مناسبی برای ارزیابی تولیدات معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی است زیرا تمام مجموعه بهداشت و درمان مصرف کننده تولیدات معاونت آموزشی هستند.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =