مشکلات مددجویان و خانواده های زندانیان کرمان بررسی شد

کرمان - ایرنا - در دیدار مردمی رییس کل دادگستری استان کرمان، معاونین دادگستری و جمعی از مسئولان قضایی استان با ۵۰ نفر از مددجویان جرایم غیرعمد و خانواده های زندانیان این مشکلات آنها در حوزه های مختلف مورد رسیدگی و صدور حکم مقتضی قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، رئیس کل دادگستری استان کرمان روز چهارشنبه در حاشیه این دیدار که با آزادی ۱۷ مددجوی جرایم غیرعمد و اهدای یک هزار و ۵۹۰ بسته کمک معیشتی به خانواده زندانیان نیازمند همراه بود، گفت: یکی از اولویت های برنامه های تحولی در دوران جدید مدیریت دستگاه قضایی و ریاست آیت‌الله رئیسی بر قوه قضاییه در حوزه زندانهاست و در مرحله اول کاهش جمعیت کیفری زندان های کشور به صورت ویژه مورد توجه و تاکید قرار گرفته است.

یدالله موحد افزود: از ابتدای سال جاری تا نیمه شهریورماه بالغ بر ۹۵۰ ۶ ملاقات مردمی به صورت حضوری و ویدئو کنفرانس در این استان برگزار شده است.

وی با اشاره به انجام ملاقات های مردمی در چهارشنبه هر هفته، افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا، ملاقات های مردمی حضوری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به منظور حفظ سلامت مراجعان انجام می شود.

این دیدار مردمی با حضور رییس کل دادگستری، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری، رییس حفات و اطلاعات دادگستری کل استان، رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب کرمان، مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان کرمان و جمعی از مسئولان قضایی برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =