دیدگان مربیان شهرداری گنبد و شهداب یزد پس از اولین مسابقه لیگ برتر والیبال

گنبدکاووس - ایرنا - سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس علت شکست سه بر یک تیمش مقابل تیم شهداب یزد در هفته نخست مسابقات لیگ برتر را اشتباهات بازیکنان دانست و گفت که با این وجود بازهم می توانستیم برنده از زمین خارج شویم.

عظیم جزیده شامگاه چهارشنبه پس از دیدار در مقابل شهداب یزد به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر خلاف تمرینات خوب پیش فصل و آمادگی مطلوب در دیدارهای تدارکاتی، بازیکنان مرتکب اشتباهات فراوان و عجیبی شدند.

وی افزود: اگر این مسابقه را با پیروزی پشت سر می‌گذاشتیم در افزایش روحیه بازیکنان برای ادامه فصل موثر بود و می توانست موتور محرکه خوبی برای کسب پیروزی های بیشتر باشد.

سرمربی شهرداری گنبدکاووس با اشاره به بضاعت مالی کم این تیم اضافه کرد: شاکله اصلی ما را بازیکنان جوان تشکیل می دهند که برای رسیدن به کیفیت فنی بالاتر، به کسب تجربه احتیاج دارند که این گونه بازی ها فرصت خوبی برای تجربه اندوزی بازیکنان است.

جزیده به دیدار هفته بعد تیمش در تهران اشاره کرد و گفت: تلاش می‌کنیم با آنالیز درست حریف و انجام تمرینات بیشتر و رفع مشکلات فنی با آمادگی کامل به مصاف حریف رفته و با پیروزی زمین مسابقه را ترک کنیم.

سرمربی شهداب یزد نیز به خبرنگار ایرنا گفت: نبود تماشاگر موجب افت کیفیت فنی مسابقه شد اما با این حال ۲ تیم بازی زیبایی به نمایش گذاشته و در این شرایط جای خالی تماشاگران نیز بشدت احساس شد.

محمد عمده غیاثی افزود: هرچند در ابتدای مسابقه بازیکنانم نتوانستند نکات تاکتیکی را در زمین اجرا کنند اما آرام آرام بر بازی مسلط شده و با توجه به آنالیز تیم گنبد، موفق به کسب برتری در این دیدار شدیم.

تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس در هفته نخست مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام شهید سردار قاسم سلیمانی امروز چهارشنبه در خانه با نتیجه سه بر یک مغلوب شهداب یزد شد.

شهرداری گنبدکاووس که امسال سومین حضور خود در لیگ برتر والیبال را تجربه می‌کند، در نخستین حضور در رده هفتم قرار گرفت و در رقابت‌های لیگ برتر پارسال هم که به دلیل شیوع ویروس کرونا نیمه تمام ماند با ۲۷ امتیاز از ۱۷ بازی رده هفتمی سال قبلش را تکرار کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =