دامغان و شاهرود در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفت

سمنان- ایرنا- سخنگو و جانشین رییس ستاد مقابله با کرونا استان سمنان گفت: شهرستان‌های شاهرود و دامغان در وضعیت قرمز هستند و آرادان تنها شهرستان این استان است که در وضعیت سفید کرونایی قرار دارد.

حبیب ‌الله خجسته پور شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: یک شهرستان در وضعیت سفید، ۲ شهرستان در وضعیت قرمز، یک شهرستان در وضعیت زرد و چهار شهرستان استان در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارد.

وی بیان کرد: اکنون چهار شهرستان‌ مهدی‌شهر، گرمسار، سمنان و سرخه در بحث شیوع کرونا در وضعیت نارنجی قرار دارند و وضعیت شهرستان‌ میامی زرد است.

وی با اشاره به امکان تغییر رنگ‌بندی وضعیت کرونایی در مناطق مختلف استان سمنان، تصریح کرد: آرادان تنها شهرستان این استان با وضعیت رنگ‌بندی سفید کرونایی است.

سخنگو و جانشین رییس ستاد مقابله با کرونا استان سمنان تصریح کرد: اقشار مختلف جامعه به منظور سلامت عموم و بهبود شرایط نیروهای درمانی، رعایت موازین  بهداشتی را در نظر بگیرند تا وضعیت بهبود یابد.

تاکنون ۳۹۳ هزار و ۴۲۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۲۷ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۲ هزار و ۶۶۹ نفر رسیده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha