موافقت وزارت ورزش و جوانان با تجهیز ورزشگاه آستارا

آستارا - ایرنا - نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی از موافقت وزارت ورزش و جوانان با تامین سیستم روشنایی، فنس‌کشی، صفحه نمایشگر و تکمیل جایگاه تماشاگران ورزشگاه وحدت این شهرستان خبر داد.

غلامرضا مرحبا روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: کمبودهای ورزشگاه وحدت آستارا در روزهای گذشته در جلسه ای با وزیر ورزش و جوانان در وزارتخانه مربوطه مطرح و با اختصاص آنها موافقت شد.

وی ادامه داد: تجهیز ورزشگاه وحدت از مطالبات جامعه ورزشی بخصوص دوستداران فوتبال در آستارا بود و تا پایان سال جاری بخش مهمی از آن ورزشگاه تجهیز خواهد شد.

وی بیان کرد: تیم های فوتبال شهرداری و فرهنگ ایثار آستارا در لیگ های دسته دوم و سوم کشور بازی می کنند و به زودی به باشگاه های آن تیم ها نیز تجهیزات ورزشی اختصاص خواهد یافت.

نماینده آستارا گفت: چهار قطعه زمین از اراضی تحت تملک اداره ورزش و جوانان برای ایجاد زمین چمن مصنوعی فوتبال در روستاهای بیجاربین، ویرمونی، عنبران و عباس آباد اختصاص یافته و تجهیز این زمین ها نیز در دستور کار است.

 وحید خاصی پور رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا هم گفت: ۴۰ میلیارد ریال برای تکمیل استخر ورزشی نیاز است و در روزهای گذشته با پیگیری نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، ۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای آن تصویب شده است.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در ۳۵ هیات ورزشی آن ساماندهی شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =