فیلم مستند خاطرات زنان رزمنده کهگیلویه و بویراحمد تولید می شود 

یاسوج- ایرنا- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد گفت: فیلم مستند خاطرات زنان رزمنده و امدادگر این استان در دوران هشت سال دفاع مقدس به زودی تولید می شود. 

سرهنگ امیرعباس آسمند روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: نام این فیلم مستند «خاطره ‎های زخمی» بوده و با مشارکت صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد تولید خواهد شد. 

وی افزود: تولید این فیلم مستند اقدامی ارزشمند برای معرفی هر چه بیشتر نقش چشمگیر زنان کهگیلویه و بویراحمد در دوران دفاع  مقدس است. 

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: امید است با تولید این فیلم مستند و تبیین نقش فعال زنان  استان در پشتیبانی دوران دفاع مقدس بتوان تا حدودی مجاهدت های مثال زدنی آنان را پاس داشت. 

سرهنگ آسمند عنوان کرد: زنان کشور و کهگیلویه و بویراحمد در دوران دفاع مقدس با انجام داوطلبانه اقدام هایی ارزنده از جمله پخت نان،  تهیه لباس و مواد غذایی، بسته بندی اقلام مورد نیاز و مداوای رزمندگان مجروح نقش بسزایی ایفا می کردند.  

وی ابراز داشت: چنین اقدام هایی با حضور زنان کشور و کهگیلویه و بویراحمد در پایگاه ‌های مقاومت بسیج انجام می شد.  

کهگیلویه و بویراحمد در دوران هشت سال دفاع مقدس یک هزار و ۸۸۰ شهید، ۳۱۶ آزاده و افزون بر ۹ هزار جانباز تقدیم نظام و انقلاب کرده  است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =