استاندار: دغدغه مسکن ایثارگران استان سمنان تا سال ۱۴۰۰ رفع می‌شود

سمنان- ایرنا- استاندار سمنان گفت: رفع مشکل اشتغال و مسکن ایثارگران استان تا پایان دولت تدبیر و امید با جدیت پیگیری و پیش‌بینی می‌شود با امضای تفاهم‌ نامه همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، مشکل مسکن رفع شود.

به گزارش ایرنا، علیرضا آشناگر عصر چهارشنبه در نشست با سعید اوحدی معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران به منظور امضای تفاهم‌نامه همکاری بین استانداری سمنان و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان ابراز داشت: امضای تفاهم‌نامه همکاری بین استانداری و بنیاد شهید برای واگذاری زمین به یک هزار و ۳۰۰ ایثارگر مشکل آنان را تا پایان دولت تدبیر و امید حل خواهد کرد.

وی ادامه داد: امضای تفاهم نامه همکاری دیگر بین استانداری و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان برای ایجاد یک هزار فرصت شغلی در رفع مشکل بیکاری ایثارگران استان سمنان گره‌گشا است.

استاندار سمنان با بیان اینکه اگر تمام توان دستگاه اجرایی و حاکمیت وارد میدان شود، مشکلات خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران قابل حل است تاکید کرد: مسوولان برای حل  مشکلات جامعه ایثارگری، شهدا و آزادگان اهتمام ویژه داشته باشند.

آشناگر اضافه کرد: حل مشکلات خانواده معزز ایثارگران در زمینه تامین مسکن و اشتغال باید به طور ویژه مدنظر قرار بگیرد و بر اساس تفاهم‌نامه امضا شده بین استانداری و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان دستگاه‌های اجرایی موظف هستند برای تحقق تفاهم‌نامه تلاش مضاعف داشته باشند.

استاندار سمنان گفت: خدمت به خانواده معظم شهدا سعادت است و افراد باید این توفیق را غنیمت بشمارند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر یک روزه خود به استان سمنان در ابتدا با حضور در گلزار شهدا امام زاده یحیی(ع) و ادای احترام به مقام شامخ شهدا با سه تن از خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان سمنان دیدار کرد.

دیدار با آیت الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان و حضور در جلسه انعقاد سه تفاهم نامه همکاری بین استانداری سمنان و بنیاد شهید استان سمنان برای ساماندهی گلزار شهدا در مناطق شهری و روستایی استان، مسکن و اشتغال ایثارگران از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان سمنان بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha