۱۹ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۴۱
کد خبرنگار: 2748
کد خبر: 84033332
۰ نفر

برچسب‌ها

تعاونی‌های برتر لرستان تجلیل شدند

خرم‌آباد - ایرنا - ۱۵ تعاونی برتر لرستان چهارشنبه همزمان با آخرین روز هفته تعاون در پانزدهمین جشنواره استانی تجلیل شدند.

به گزارش ایرنا مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان در این آیین گفت: ۱۲۹ شرکت تعاونی فعال و در حال بهره برداری استان با مراجعه به سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون کشور به نشانی https://taavoni.mcls.gov.ir در این رویداد ثبت نام کردند.

علی آشتاب اظهار داشت: پس از بررسی اطلاعات اعلام شده در پرسشنامه و صحت سنجی مدارک و مستندات، ”رتبه نهایی”تعاونی اعلام شد و واحدهای واجد شرایط با توجه به امتیازات کسب شده به عنوان تعاونی برتر استانی یا ملی انتخاب شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان افزود: پانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان با امکان ثبت نام در ۲۲ گرایش شرکت‌های تعاونی، اتحادیه‌ شرکت‌های تعاونی و اتاق تعاون با هدف رتبه بندی و اعتبارسنجی این واحدها برگزار شد.

آشتاب اظهار داشت: سابقه سه سال فعالیت و در حال بهره برداری بودن تعاونی، مثبت بودن تراز مالی شرکت در سه سال گذشته، برگزاری مجامع قانونی، رعایت قواعد حقوقی از سوی شرکت تعاونی و عدم محکومیت قضایی طی سه سال اخیر از جمله شرایط شرکت در جشنواره بود.

۲ هزار و ۸۳۶ تعاونی فعال با اشتغال ۲۸ هزار نفر در لرستان وجود دارد که از این تعداد ۴۷۸ تعاونی مربوط به بانوان  می باشد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =