پیروزی دشوار تیم والیبال سایپا مقابل هورسان کرونازده

تهران- ایرنا- تیم والیبال سایپا به سختی مقابل تیم هورسان رامسر پیروز شد. این تیم به دلیل ابتلای بازیکنانش به کرونا فقط یک بازیکن تعویضی داشت.

به گزارش ایرنا، فصل جدید لیگ برتر والیبال ایران امروز (چهارشنبه) با ۷ بازی در شهرهای مختلف آغاز شد. در تهران سایپا با نتیجه سه بر صفر مقابل هورسان رامسر به پیروزی رسید. سه سِت این مسابقه با امتیازات ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۹ بر ۲۷ به سود شاگردان مصطفی کارخانه رقم خورد.

هورسان درحالی در این مسابقه به میدان رفت که ابتدای هفته نتیجه آزمایش ۱۱ بازیکنش مثبت شده بود و این تیم برای مسابقه با سایپا فقط هشت بازیکن در اختیار داشت. با به میدان رفتن هفت بازیکن، در عمل هورسان فقط می‌توانست از یک بازیکن تعویضی بهره ببرد. سرمربی هورسان هم به دلیل ابتلا به کرونا به تهران سفر نکرده بود و از اعضای کادر فنی این تیم فقط یک نفر در سالن حضور داشت. در میانه مسابقه، فردی که در جایگاه آنالیزور هورسان قرار گرفت اما او هم نه رایانه‌ای برای آنالیز بازی داشت و نه حتی قلم کاغذی و در واقع فقط مشغول تماشای بازی بود.

با این وجود تیم هورسان عملکرد چشمگیری مقابل تیم پرستاره و مدعی سایپا ارائه داد و حتی در ست سوم پنج امتیاز هم پیش افتاد و تا آستانه پیروزی پیش رفت.

در ارومیه مسابقه تیم‌های همشهری با برتری سه بر صفر شهرداری مقابل تیم جوان آذرباتری به پایان رسید. شاگردان پیمان اکبری که مدعی جدی قهرمانی این فصل هستند، در سه ست پیاپی و با امتیازات ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۱ حریف خود را شکست دادند.

فولاد سیرجان هم در خانه خود با همین نتیجه راه‌یاب ملل کردستان را شکست داد. تا همین هفته گذشته هم حضور راه‌یاب در لیگ برتر قطعی نبود و در نهایت هم این تیم با انتقال از مریوان به سنندج وارد مسابقات شد. این تیم هر سه ست بازی را با امتیازات ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۱ به فولاد واگذار کرد.

سپاهان در اصفهان سه بر یک خاتم را شکست داد تا یکی دیگر از مدعیان در این هفته به پیروزی برسد. سپاهان در ست‌های اول، دوم و چهارم با امتیازات مشابه ۲۵ بر ۱۸ پیروز شد و خاتم فقط در ست سوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به برتری دست یافت.

شهرداری ورامین مدافع عنوان قهرمانی در خانه خود سه بر یک تیم شهرداری قزوین را از پیش رو برداشت. ورامینی‌ها در ست‌های اول، سوم و چهارم این مسابقه ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۲۱ پیروز شدند. شهرداری قزوین هم که چهار روز پیش حضور خود را در لیگ برتر قطعی کرده بود در ست دوم با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی رسید.

شهرداری گنبد تنها میزبان بازنده این هفته بود. این تیم در خانه خود با نتیجه سه بر یک مقابل شهداب یزد باخت. شهداب در ست اول ۲۵ بر ۲۱ شکست خورد اما در سه ست بعدی ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۶ بر ۲۴ به برتری دست یافت.

مسابقه حساس تیم‌های هراز آمل و پیکان تهران هم با برتری سه بر صفر میزبان به پایان رسید. شاگردان بهروز عطایی در سه ست این مسابقه ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۲ پیکان را شکست دادند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =