هنرمندان آذربایجان‌غربی در آستانه روز سینما از مدافعان سلامت تجلیل کردند

ارومیه- ایرنا- هنرمندان، فیلم سازان،، عکاسان و پیشکسوتان حوزه فرهنگ و هنر آذربایجان‌غربی به همت انجمن سینمای جوانان آذربایجان‌غربی و به مناسبت روز سینما از مدافعان سلامت تجلیل کردند.

به گزارش ایرنا، این آیین با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی در بیمارستان طالقانی ارومیه برگزار شد و مدیر، کادر درمانی و پرستاران این بیمارستان مورد تجلیل قرار گرفتند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی در این آیین اظهار داشت: آنچه پزشکان و پرستاران انجام می دهند، کمال فداکاری و ریسک پذیری بوده و به عبارتی بهترین نمونه بارز جهاد فی سبیل الله است.

حجت الاسلام ناصر خدایاری ادامه داد: با توجه به اینکه کشورمان در معرض تحریم های مختلف قرار دارد و امکانات موجود درآن قابل مقایسه با کشورهای دیگر نیست، با وجود کمی امکانات و مطابقت نداشتن آن با امکانات کشورهای دیگر، کادر سلامت اعم از پزشکان و پرستاران با هرآنچه درتوان داشتند دراین آزمون نیز سربلند بیرون آمده و از هیچ اقدامی برای درمان بیماران دریغ نکردند.

وی ادامه داد: با وجود تمامی کاستی ها کارهای ارزشمندی صورت گرفته که همه در جای خود نشان از فداکاری و ایثار مدافعان سلامت است.

وی اظهار داشت: برای ماندگار ساختن فداکاری های مدافعان سلامت، زمینه همکاری بین ۲ طرف فراهم شود تا تلاش های صورت گرفته در قالب فیلم، عکس و هنرهای تجسمی به تصویر کشیده شده و ماندگار شود.

 به همت انجمن سینمای جوانان آذربایجان‌غربی و به مناسبت روز ملی سینما جمعی از هنرمندان و فیلم سازان ، عکاسان و پیشکسوتان سینما با حضور دربیمارستان طالقانی ارومیه با اهدا هدیه و لوح سپاس مراتب قدردانی خود را از مدافعان سلامت ابراز داشتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =