آتش‌سوزی انبار کالا در تهران ۲ مصدوم برجا گذاشت

تهران- ایرنا- حادثه آتش‌سوزی انبار کالا در جنوب‌غرب پایتخت ۲ مصدوم برجا گذاشت.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز چهارشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ١٢:٣٧ امروز حادثه آتش‌سوزی یک سوله در بزرگراه آزادگان، محله فیروز بهرام به سامانه ١٢۵ اعلام شد و بلافاصله ماموران سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه 2 دستگاه تانکر آب به محل حادثه اعزام شدند.

سیدجلال ملکی افزود: محل حادثه یک سوله به وسعت ۵٠٠ متر بود که حجم زیادی از بسته‌های تنقلات همچون چیپس و پفک در داخل آن قرار داشت و به دلایل نامشخص دچار آتش‌سوزی شده بود.

وی با بیان اینکه آتش کاملا شعله‌ور و در حال سرایت به بخش‌هایی از سوله مجاور بود، اضافه کرد:‌ آتش‌نشانان به سرعت وارد عملیات شده و پس از دقایقی موفق شدند این آتش نسبتا گسترده را بدون سرایت به سوله مجاور مهار کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ادامه داد: ۲ نفر از کارگران این سوله از ناحیه دست دچار سوختگی شده بودند که جهت درمان به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

وی علت این حادثه را در دست بررسی کارشناسان آتش‌نشانی اعلام کرد.

سقوط کارگر ساختمانی از ارتفاع

فرمانده آتش‌نشانی منطقه دامپزشکی تهران نیز از بی‌احتیاطی کارگر ساختمانی هنگام کار خبر داد و گفت: در این حادثه یک کارگر جوان هنگام بازسازی یک ملک از ارتفاع سقوط کرد.

حمید مشرفی در این باره اعلام کرد: ساعت ۱۲:۰۵ امروز مالک یک مغازه پس از وقوع این حادثه، سراسیمه با سامانه  ۱۲۵ تماس گرفت و درخواست کمک کرد که ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله زنگ ایستگاه هشت را به صدا درآورد و آتش‌نشانان این ایستگاه را به محل حادثه در خیابان دامپزشکی، نرسیده به یادگار امام(ره) روانه کرد.

وی افزود: پس از استقرار آتش‌نشانان معلوم شد که یک کارگر ۲۳ ساله حین انجام کار در یک مغازه در حال بازسازی به دلیل بی‌احتیاطی از طبقه اول به طبقه منفی یک سقوط کرده است.

به گفته این فرمانده آتش‌نشانی، این کارگر از ناحیه پا و گردن دچار مصدومیت شده است و عوامل اورژانس این مصدوم را روانه بیمارستان کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =