۱۹ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۷
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 84033236
۰ نفر

برچسب‌ها

اکثر ادارات قرچک در ساختمان استیجاری فعالیت می‌کنند

تهران- ایرنا- فرماندار قرچک گفت: اکثر ادارات شهرستان در ساختمان استیجاری فعالیت کرده و به مردم خدمت رسانی‌ می‌کنند که این امر مشکلاتی را برای مردم و کارکنان ادارات به همراه دارد.

بهمن خطیبی روز چهارشنبه در جلسه شورای برنامه‌ریزی که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: اکثر ادارات شهرستان قرچک فاقد ساختمان فیزیکی مناسب بوده و با کاستی‌هایی در حوزه  نیروی انسانی و سایر امکانات مواجه هستند.
وی اظهار کرد: یکی از از اولویت‌های مسوولان شهرستان، اختصاص فضای اداری به ادارات است که این مهم در قالب پروژه سایت اداری تعریف شده و در حال پیگیری است.
وی با اشاره به تدوین سند توسعه شهرستان قرچک گفت: مسوولان ادارات قرچک موظفند تا از تمام ظرفیت‌ها برای تحقق سند توسعه شهرستان استفاده کرده و در راستای رفع مشکلات منطقه و به سرانجام رسیدن پروژه‌های اولویت‌دار، از ادارات کل مربوطه مطالبه داشته باشند.
فرماندار قرچک گفت: مسوولان عضو کمیته برنامه‌ریزی باید بر اساس اولویت‌ها، آن دسته از پروژه‌هایی را که منجر به حل مشکلات اساسی منطقه شده و گره‌های اصلی را رفع می‌کند، مطرح کرده و زمینه اجرا و یا تکمیل آن را فراهم کنند.
وی افزود: سند توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی شهرستان‌ها با نظر ادارات کل و منطبق با اسناد بالادستی تدوین شده و هدایتگر ادارات برای انجام امور توسعه‌ای بر اساس وظایف سازمانی است، لذا ضرورت دارد برای تمامی فعالیت‌ها این سند مدنظر باشد.
خطیبی گفت: با پیگیری دستگاه‌های شهرستانی، پروژه‌ها و نیازمندی‌های منطقه از طریق ادارات کل استانی به دستگاه‌های ملی اعلام شود تا مشکلات شهرستان با ظرفیت مسوولان بالادستی برطرف شود.
قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =