۲ طرح دانشگاهی در اسفراین بهره‌برداری شد

بجنورد - اسفراین - سالن ورزشی روباز و مرکز مشاوره و تندرستی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین روز چهارشنبه با حضور ویدئوکنفرانسی معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رییس سازمان امور دانشجویان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا رییس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در حاشیه افتتاح این طرح ها به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای اجرای این طرح ها جمعا چهار میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

مصطفی حیدری افزود: سالن ورزشی روباز این مرکز آموزش عالی با اعتبار سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در زمینی با گستره هزار متر مربع ساخته شده که این رقم از محل اعتبارات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مشارکت مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی تامین شده است.
وی گفت: این فضای ورزشی که نخستین سالن روباز دانشگاهی در استان است، با استانداردهای روز تجهیز شده و قابلیت میزبانی مسابقات ورزشی دانشجویان را دارد.

رییس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین افزود : همزمان با این سالن ورزشی، مرکز مشاوره و تندرستی دانشجویان‌ این مجتمع نیز به بهره برداری رسید که برای راه اندازی آن ۳۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات وزارت علوم هزینه شده است و هدف از ایجاد آن بررسی وضعیت جسمانی دانشجویان، سنجش و پایش وضعیت سلامت و اصلاح ساختار قامتی آنان است.
مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال ۹۱ تاسیس شد و هم اکنون دارای ۱۳ رشته فنی و مهندسی با ۴۸ عضو هیات علمی و حدود ۲ هزار دانشجو است.

شهرستان ۱۲۰ هزار نفری اسفراین در ۶۰ کیلومتری جنوب شرقی بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =