استاندار ایلام: ملاک ارزیابی مدیران دفاع از منافع استان است

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: مدیرانی در ارزیابی های سازمانی موفق تر هستند که از منافع استان در عرصه های مختلف کاری بهتر دفاع کرده باشند.

به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی‌دشتکی روز چهارشنبه در نشست شورای راهبردی توسعه مدیریت استان در ارتباط با برگزاری جشنواره شهید رجایی در خصوص نحوه ارزیابی ها در استان، اظهار داشت: باید به سمت و سوی واقعی سنجی در ارزیابی ها برویم و البته امروز این مهم در دستور کار استان است.

وی با تاکید بر اینکه بارزترین ملاک ارزیابی باید دفاع از منافع مردم و استان باشد، افزود: ارزیابی ها باید بصورت کمی و کیفی نمایانگر عملکرد واقعی مدیران باشد.

استاندار ایلام ویژگی مدیران موفق را داشتن تعهد کاری بالا در دفاع از منافع مردم و استان عنوان و تاکید کرد: در ارزیابی ها متر و معیار باید مشخص و بر اساس میزان پیشرفت باشد و صرفا بر خودارزیابی های مدیران متکی نباشد.

وی ادامه داد: خودارزیابی برای تعیین اهداف و راهبردهاست و در ارزیابی ها باید میزان تطبیق خودارزیابی با واقعیت های موجود مشخص شود.

سلیمانی دشتکی با عنوان اینکه، ارزیابی ها در استان بصورت سالانه، فصلی و ماهیانه انجام می گیرد، اضافه کرد: علاوه بر سازمان‌ مدیریت و برنامه ریزی استان که درگیر در کار ارزیابی سالانه است، بازرسی و روابط عمومی استانداری نیز بصورت فصلی و ماهیانه این مهم را در شاخص های مشخص مد نطر دارند که لازم است دستگاه های اجرایی در این خصوص اهتمام جدی داشته باشند.

وی با بیان اینکه ارزیابی در حوزه روابط عمومی دستگاه های اجرایی یک کار خوب و ارزشمند است، تاکید کرد: روابط‌عمومی آئینه تمام نمای دستگاه‌ها و سازمان‌هاست و ضعف روابط عمومی نشانه ضعیف بودن مدیریت در آن دستگاه و سازمان است.

استاندار ایلام بر پاسخگویی و مردم داری مدیران تاکید کرد و گفت: حقیقتا یکی از ملاک های مهم ارزیابی، تعهد و پاسخگوی مدیران در قبال مردم و دفاع قاطع آنان از منافع استان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =