معاون رئیس جمهوری: مشکلات خانواده شهدا با روحیه جهادی حل شود

سمنان- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه اشتغال و مسکن مشکل اساسی جامعه ایثارگران، شهدا و آزادگان است، گفت: مسایل جامعه ایثارگران با رویکرد و روحیه جهادی حل شود.

به گزارش ایرنا، سعید اوحدی عصر چهارشنبه در دیدار با آیت الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان ابراز داشت: شهدا نماد ایثار ، جهاد و گذشت هستند و باید مشکلات این قشر از جامعه با تکیه بر این ارزش‌ها حل شود.
وی ادامه داد: حرکت در مسیر جهادی برای حل مشکلات جامعه ایثارگران موجب خیر و برکت در جامعه می‌شود و خداوند نیز کمک خواهد کرد.
وی بیان کرد: هر کسی فرزند شهید را شاد کند خداوند نیز نشاط و امید را در قلبش دوچندان می‌کند.
اوحدی تاکید کرد: خدمت به جامعه ایثارگری والاترین خدمت‌ها است و بدون شک فرد برکت کار خیر خود را خواهد دید.
وی یادآور شد: شهدا زنده و ناظر هستند و کمک در حل مشکلات خانواده شهدا موجب خیر و برکت و گره گشایی مشکلات می‌شود.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به آیه قرانی شهدا زنده هستند و در نزد پروردگار خود روزی دارند، افزود: هر فردی قدمی در حل مشکلات خانواده معزز شهدا، آزادگان و جانبازان بردارد به حرمت خون شهدا شفاعت و توفیق خواهد یافت.
اوحدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر یک روزه خود به استان سمنان در ابتدا با حضور در گلزار شهدا امام زاده یحیی(ع) و ادای احترام به مقام شامخ شهدا با سه تن از خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان سمنان دیدار کرد.
حضور در جلسه انعقاد سه تفاهم نامه همکاری بین استانداری سمنان و بنیاد شهید استان سمنان برای ساماندهی گلزار شهدا در مناطق شهری و روستایی استان، مسکن و اشتغال ایثارگران از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان سمنان است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha