حل مشکلات خانواده شهدا تلاش مضاعف مسوولان را می‌طلبد

سمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با بیان اینکه شهدا شجاعانه برای دفاع از خاک میهن اسلامی بدون چشم‌داشتی از جان خویش گذشتند گفت: مسوولان برای حل مشکلات خانواده شهدا، آزادگان و جانبازان بیش از پیش تلاش کنند.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله سید محمد شاهچراغی عصر چهارشنبه در دیدار سعید اوحدی معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران کشور با وی ابراز داشت: خدمت به خانواده شهدا توفیق بزرگ و کار سختی است و افرادی که توفیق خدمت دارند باید در حل مشکلات این قشر از جامعه تلاش مضاعف داشته باشند.
وی ادامه داد: شهدا برای پیروزی انقلاب اسلامی از جان خویش گذشتند و بر گردن جامعه حق دارند و باید برای حل مشکلات خانواده این افراد بیش از پیش تلاش کرد.
امام جمعه سمنان با اشاره به این که فرزندان شهدا به طور ویژه باید مورد توجه قرار بگیرند تا رضایت خانواده شهدا جلب شود تاکید کرد: در استان سمنان با عملکرد خوب مسوولان وضعیت مطلوب است و باید در کشور نیز این رویه حاکم باشد.
نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: خداوند روزی رسان است و باید به مسایل تربیتی و همسران شهدا توجه شود چرا که شهدا بر گردن آحاد جامعه حق دارند.
اوحدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر یک روزه خود به استان سمنان در ابتدا با حضور در گلزار شهدا امام زاده یحیی(ع) و ادای احترام به مقام شامخ شهدا با سه تن از خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان سمنان دیدار کرد.
حضور در جلسه انعقاد سه تفاهم نامه همکاری بین استانداری سمنان و بنیاد شهید استان سمنان برای ساماندهی گلزار شهدا در مناطق شهری و روستایی استان، مسکن و اشتغال ایثارگران از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان سمنان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =