مجلس یازدهم به موضوع خانواده و سبک‌زندگی توجه ویژه کند

اصفهان- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در سپاه ناحیه سمیرم گفت: نمایندگان مجلس یازدهم باید نگاهی ویژه به موضوع سبک زندگی دینی و خانواده سالم داشته باشند.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام غفاری‌زاده روز چهارشنبه در جمع بسیجیان پایگاه‌ها و گردان‌های شهری در سپاه ناحیه این شهرستان اظهارداشت: نگاه و توجه به اخلاق و سبک زندگی ایرانی‌اسلامی در بیانیه گام دوم رهبر انقلاب ویژه و اولویت‌دار است.

به گفته وی توجه به سبک زندگی در بیانیه گام دوم نشان از اهمیت نهاد خانواده از دیدگاه  رهبر معظم انقلاب دارد چرا که سلامت و اصلاح این نهاد، کاهنده بسیاری از آسیب‌ها و خسارت‌های اجتماعی و فرهنگی است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه ناحیه مقاومت بسیج سمیرم با بیان اینکه سبک زندگی صحیح عامل تداوم جریان روشن و پویای انقلاب اسلامی است، ادامه داد: از همین رو مجلس و نمایندگان مردم باید این مهم را محور برنامه‌ها و طرح‌هایشان قرار دهند.

غفاری‌زاده تاکید کرد: تلاش غربی‌ها برای ترویج و تبلیغ سبک زندگی غربی زیان‌های جبران‌ناپذیر اخلاقی، اقتصادی، دینی و سیاسی به کشور و ملت ما وارد کرده و مقابله با آن جهادی همه‌جانبه و هوشمندانه می‌طلبد.

وی از نمایندگان خانه ملت خواست ضمن توجه خاص به این مسائل توجه داشته باشند که حتی بخش بزرگی از مشکلات و معضلات اقتصادی به همین نهاد خانواده و چگونه زیستن ما باز می‌گردد.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه سمیرم در ادامه به ضرورت نگاه و مدیریت جهادی در حل و فصل مشکلات اشاره کرد و گفت: حاکم شدن این دیدگاه در میان مدیران و مسوولان ارشد و میانی کارها به بهتر و با کیفیت‌تر پیش خواهد برد.

به گفته غفاری‌زاده، اگر یک نماینده مجلس همچون مرحوم سید حسن مدرس باشد تنها خدا را در نظر می‌گیرد و تا جای امکان تلاش می‌کند اما اگر به فکر این باشد که چهار سال خود را تمام کند راه به جایی نخواهد برد و حق مردم را پایمال می‌کند.

وی رویکرد مجلس یازدهم را انقلابی دانست و ابراز امیدواری کرد نماینده‌ای هم که از این شهرستان و در مرحله دوم انتخابات راهی مجلس یازدهم می‌شود همین رویه را دنبال کند.

نماینده ولی‌فقیه در نیروی مقاومت بسیج سپاه سمیرم تاکید کرد: مواضع انقلابی یک نماینده است که دل دوستان را شاد  و دشمنان و بدخواهان را خشمگین می‌کند.

غفاری زاده تصریح کرد: مردم سمیرم بارها با حضور پای صندوق‌های رای ثابت کرده‌اند دل در گرو نظام و انقلابشان دارند و یکبار دیگر با مشارکت خوب خود در انتخابات روز جمعه این مهم را ثابت خواهند کرد.

در انتخابات دوم اسفندماه سال گذشته مجلس یازدهم، رحیم کریمی با پنج هزار و ۹۵۹ رای و اصغر سلیمی(نماینده مجلس دهم) با ۵ هزار و ۹۰۸ رای حایز کسب بیشترین آرا مردم این شهرستان شدند و به مرحله دوم راه یافتند.

حوزه انتخابیه سمیرم در ۱۶۰ کیلومتری جنوب استان اصفهان به مرکزیت سمیرم دارای چهار بخش وردشت، پادنا، مرکزی و پادنای بزرگ، ۶ شهر کُمه، سمیرم، بیده، ونک، حنا و فتح آباد و ۱۵۰ روستا و آبادی است که یک نماینده را راهی بهارستان خواهد کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =