استاندار قزوین از ۲ واحد تولیدی در شهرک صنعتی لیا بازدید کرد

قزوین- ایرنا- هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین روز چهارشنبه به همراه جمعی از مدیران استانی از ۲ واحد تولیدی در شهرک صنعتی لیا بازدید کرد و دستورهای لازم را برای حل مشکلات آنها صادر نمود.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز چهارشنبه در جریان بازدید از این واحدهای صنعتی به خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به فشار حداکثری ناشی از تحریم‌های ظالمانه آمریکا و تاثیر آن بر فعالیت برخی واحدهای صنعتی و تولیدی، رفع مشکلات واحدهای مشکل دار این استان در راستای بهبود و تثبیت تولید و اشتغال ضروری است.
وی اظهار داشت: واحدهای صنعتی و تولیدی ما توانسته‌اند با تلاش شبانه روزی و ایجاد تحول کمی و کیفی در عرصه تولید، موجب خودکفایی اقتصادی کشور شوند.
‌جمالی پور با اشاره به راهبرد سال تصریح کرد: قطعا استفاده از ظرفیت‌های استان در راستای تولید می‌تواند نقش موثری در جهش تولید استان داشته باشد.
نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه اصلی‌ترین سیاست دولت در راستای تحقق رونق و جهش تولید، حمایت از تولید داخلی است، افزود: در این راستا بازدیدهای صنعتی با هدف شناسایی نقاط ضعف و قوت واحدهای تولیدی و رفع موانع تولید واحدها به صورت مستمر و منظم برگزار می‌شود..
استاندار قزوین در ادامه از خط تولید کارخانه سمبل شیمی تولید کننده انواع مایع جرم گیر و سفید کننده، انواع کیسه‌های نایلونی و ظروف پلاستیکی و... با اشتغال مستقیم ۲۰۰ نفر و سرمایه گذاری ۲ هزار میلیارد ریال و خط تولید البرز صنعت چرم تولید کننده انوع چرم مصنوعی با اشتغال ۹۰ نفر بازدید کرد و در جریان وضعیت تولید آنها قرار گرفت.
شهرک صنعتی لیا در ۱۸ کیلومتری قزوین واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =