سپاه پاسداران آماده هرگونه همکاری برای مقابله با ویروس کروناست

جیرفت – ایرنا - فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آماده هر گونه همکاری برای مقابله با ویروس کروناست.

به گزارش ایرنا ، سردار حسین معروفی روز چهارشنبه در آئین افتتاح نخستین آزمایشگاه تشخیص ملکولی جنوب کرمان فرمانده جبهه مقابله با ویروس کرونا را دانشگاه های علوم پزشکی دانست و بر همکاری مجموعه سپاه پاسداران با دانشگاه های علوم پزشکی تاکید کرد.

وی اظهار داشت: با توجه به پیش بینی های انجام شده در صورت نیاز پادگان ها، تخت های اردوگاه ها  وسوله ها برای قرنطیه آماده هستند.

وی سپاه را کمک حال مجموعه علوم پزشکی دانست و از آمادگی سپاه برای ضد عفونی شهرها علیه ویروس کرونا خبر داد.

وی با بیان اینکه در زمان شیوع بیماری کرونا تمامی سوله های صالحین و 9 دی سپاه استان کرمان برای مقابله با کرونا تجهیز شدند، اظهار داشت: سپاه با در اختیار گذاشتن امکانات خود عملیات پشتیبانی از مجموعه تیم سلامت را انجام می دهد تا فشار را از این جبهه کم کند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از آمادگی 154 کارگاه تولید ماسک در استان کرمان برای همکاری با مجموعه علوم پزشکی خبر داد و گفت: تصمیم برای حضور و کمک سپاه با مجموعه علوم پزشکی بوده و ما پشتیبان جبهه سلامت هستیم از این رو هر جا نیاز باشد، به صحنه می آییم.

وی شرایط جنوب استان کرمان را حساس دانست و افزود: ما میتوانیم در پیشگیری ها کمک کنیم تا فشار کم تری وارد شود از این رو ما توان داریم تا آنچه نیاز شما بوده کمک کنیم.

وی به شرایط کرونا در فصل زمستان اشاره کرد و از آمادگی کامل سپاه برای مواجه همزمان کووید19با بیماری آنفلوآنزا خبر داد.

سردار معروفی با بیان اینکه رعایت نکات بهداشتی هم اکنون در زمینه کنترل بیماری کووید19 فرهنگ شده است، اظهار داشت: هر روز آمار مبتلایان به ویروس کرونا را چک می کنم.

وی بر رعایت نکات بهداشتی توسط مردم تاکید کرد و گفت: وضعیت رعایت دستورالعمل های بهداشتی نباید برای مردم عادی شود.

وی به راه اندازی آزمایشگاه اورژانس بیمارستان امام خمینی جیرفت اشاره کرد و ضمن تشکر گفت: راه اندازی این آزمایشگاه فعالیتی عقلانی در حوزه درمانی، اعتماد زائی و امید است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =