نماز جمعه این هفته در ۱۰ شهر گلستان برگزار می‌شود

گرگان - ایرنا - رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گلستان گفت: نماز جمعه این هفته ۲۱ شهریور با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی با هدف جلوگیری از شیوع کرونا در ۱۰ شهر این استان برگزار می‌شود.

به گزارش روز چهارشنبه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گلستان، حجت الاسلام محسن کیائی اظهار داشت: نماز جمعه این هفته با تایید ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا در شهرهای آزادشهر، کلاله، گنبد، نگین شهر، علی آباد، فاضل آباد، مزرعه‌کتول، گالیکش، گرگان و سرخنکلاته برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: مصلی جمعه شهرهای بندرگز، نوکنده، کردکوی، بندرترکمن، انبارالوم ، رامیان ، دلند ، خان‌ببین ، مینودشت و کوهسارات این هفته میزبان نمازگزاران نخواهد بود.

هفته گذشته نماز جمعه در ۱۱ شهر گلستان اقامه شده بود.

ضدعفونی کردن مصلی قبل و بعد از حضور مردم، استفاده نمازگزاران از مهر، سجاده، تسبیح، جانماز شخصی و چادر برای زنان از جمله پروتکل های تعیین شده برای برگزاری نماز جمعه است.

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز چهارشنبه گفت: تاکنون ۳۹۳ هزار و ۴۲۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۲۷ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۲ هزار و ۶۶۹ نفر رسیده است.

استان گلستان ۲۰ پایگاه نماز جمعه و ۱۴ شهرستان دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =