۱۹ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۳۷
کد خبرنگار: 2192
کد خبر: 84033016
۱ نفر

برچسب‌ها

تجمع محکومیت توهین به پیامبر اکرم(ص)‌در قم برگزار شد

قم - ایرنا - تجمع گروهی از طلاب و شهروندان قمی در محکومیت توهین نشریه شارلی ابدو به پیامبر گرامی اسلام(ص)‌در مقابل بیت امام راحل(ره) روز چهارشنبه برگزار شد.

حجه الاسلام احمد پناهیان سخنران این تجمع بیان کرد: دشمنان از گسترش اسلام و قدرت یافتن آن در میان جوامع مختلف به هراس افتادند و با انجام این‌گونه اقدامات تلاش می‌کنند در مقابل حقیقت بیستند.
وی گفت: مردم مسلمان ایران و سایر مسلمانان جهان در مقابل این توطئه ایستادگی می‌کنند و اجازه نخواهند داد به ساحت دین مبین اسلام و پیامبر اکرم(ص) توهین شود.
حاضران در این تجمع با در دست داشتن تصاویر امام راحل(ره)،‌ رهبر معظم انقلاب و بنرهای انقلابی،‌ شعارهایی مبنی بر محکومیت اقدام نشریه شارلی ابدو در توهین به ساحت پیامبر اکرم(ص)‌ سردادند و در بیانیه ای از مقامات سیاسی و قضایی کشور خواستند این موضوع را در مجامع بین‌المللی پیگیری کنند.
همچنین صبح امروز تجمع اعتراضی شماری از طلاب در محکومیت توهین به ساحت پیامبر اعظم(ص)‌ در مقابل دفتر نمایندگی وزارت خارجه در قم برگزار و در جریان آن پرچم‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی به‌عنوان سردمداران استکبار جهانی و حامیان جنایت علیه بشریت و اهانت کنندگان به ادیان به آتش کشیده شد.
نشریه فکاهی «شارلی ابدو» چاپ پاریس روز یازدهم شهریورماه در اقدامی گستاخانه و توهین‌آمیز، کاریکاتورهای موهن به پیامبر اکرم(ص) را بازنشر کرد.
در واکنش به این حرمت‌شکنی‌ها به مقدسات اسلام،تاکنون تنی چند از علما و مراجع تقلید با صدور پیام‌هایی این اقدام‌های موهن و حرمت‌شکن را به‌شدت محکوم کردند./

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =