عملیات اجرایی پیست دو و میدانی شهید سلیمانی در جیرفت آغاز شد

کرمان - ایرنا - عملیات اجرایی پیست دو و میدانی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی امروز (چهارشنبه) در شهرستان جیرفت آغاز شد.

به گزارش ایرنا، ماشاالله میرزا حسینی در آیین آغاز عملیات اجرایی پیست دو و میدانی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان جیرفت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بویژه شهید جبهه مقاومت افزود: ترویج مکتب شهید سلیمانی که اسوه اخلاق و جوانمردی بود در مدارس ضروری است.

وی با بیان اینکه سرانه فضای ورزشی در استان کرمان بیش از ۹۸ هزار متر مربع است اظهار داشت: ۲۲ هزار متر از این مقدار در دولت تدبیر و امید ساخته شده است.

میرزا حسینی اظهار داشت: در مجموعه ورزشی شهید سلیمانی سالن ورزشی، چمن فوتبال و پیست دو و میدانی در نظر گرفته شده که در فاز اول پیست دو و میدانی آن ساخته می شود.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمان گفت: این پیست دو و میدانی در زمینی به مساحت ۲۲ هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات دولتی با مشارکت اتاق بازرگانی کرمان ساخته خواهد شد.
کلنگ احداث پیست دو و میدانی سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور مدیرکل، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی، معاون تربیت بدنی و سلامت، رئیس اداره حراست و رئیس اداره پشتیبانی و خدمات آموزش و پرورش استان کرمان در جیرفت به زمین زده شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =