۱۹ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۵۴
کد خبرنگار: 2084
کد خبر: 84032937
۰ نفر

برچسب‌ها

بانوی دامغانی در مسابقات دو و میدانی کشور درخشید

سمنان- ایرنا- رییس هیات دو و میدانی شهرستان دامغان گفت: فاطمه زهرا قربانیان از ورزشکاران دامغانی رشته دو و میدانی در رشته پرتاب دیسک مسابقات کشوری موفق به کسب عنوان نایب‌ قهرمانی شد.

علی اکبر فراتی عصر چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: فاطمه زهرا قربانیان در مسابقات دو و میدانی بانوان کشور در رشته پرتاب دیسک با پرتاب ۳۹ متری خود در جایگاه دوم کشور جای گرفت. 

وی ادامه داد: این دوره از مسابقات در سه مرحله و در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد. 

فراتی اظهار داشت: این مسابقات کشوری در ۱۷ و ۱۸ شهریور جاری برگزار شد که عنوان دوم کسب شده توسط ورزشکار دامغانی از بین ۱۰ شرکت کننده در این رشته به دست آمده است. 

وی تصریح کرد: در رشته پرتاب دیسک این مسابقات، ژاله کاردان از فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با ۴۷ متر، فاطمه زهرا قربانیان با ۴۰.۸۶ متر و الهام سمرقندیان از دانشگاه آزاد اسلامی با ۳۹.۵۱متر نفرات اول تا سوم شدند. 

 فراتی اضافه کرد: در هفته نخست شهریور ماه نیز این بانوی دامغانی در مسابقات جایزه بزرگ کشور شرکت و در این رقابت نیز به عنوان نفر دوم و نایب قهرمان معرفی شد.

رییس هیات دو و میدانی شهرستان دامغان گفت: بدون شک کسب این افتخارات در کنار حمایت های مسوولان و وجود حامی مالی می‌تواند نقش بسیار زیادی در رشد، درخشش ورزشکاران و کسب عناوین داشته باشد.

فاطمه زهرا قربانیان با ۲۷ سال سن در این مسابقات شرکت کرده است که می‌تواند آینده درخشانی در این رشته ورزشی داشته باشد.

سه هزار و ۷۰۰ ورزشکار سازمان یافته در ۳۸ هیات ورزشی شهرستان دامغان فعالیت دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =