رییس فدراسیون ترای‌اتلون: برای رویدادهای جهانی آماده می‌شویم

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون ترای‌اتلون گفت: این هفته اتحادیه بین‌المللی، مسابقات جهانی را در هامبورگ از سر گرفت و ما نیز به دنبال برگزاری اردو هستیم تا خود را برای این رویدادها آماده کنیم.

مهدی گودرزی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: با توجه به اینکه مجمع عمومی سالیانه را داریم باید بگویم کادر فدراسیون همه دست به دست هم دادند تا پیشرفت خوبی داشته باشیم.

وی افزود: چون بحث مجمع را داشتیم باید یک سری کارها را در مسیر سیاست‌گذاری انجام می‌دادیم. استعدادیابی و برگزاری رویدادهای ورزشی را در قالب آیین نامه‌ای برای تصویب در مجمع تدوین کردیم. 

رییس فدراسیون ترای‌اتلون گفت: با توجه به شرایط غیر قابل کنترل ویروس کرونا برگزاری مسابقات قهرمانی کشور نه برای فدراسیون ما بلکه برای بیشتر فدراسیون‌ها مقدور نیست زیرا بحث اسکان و تغذیه به عنوان یک تهدید محسوب می‌شود اما به جای آن مسابقات لیگ و جایزه بزرگ را  پیش‌بینی کردیم. 

وی ادامه داد: این هفته نیز رویدادهای اتحادیه بین‌المللی از سرگیری و مسابقات جهانی در هامبورگ آغاز شد وبا این شرایط درخواست برگزاری اردوی متمرکز را دادیم.

 گودرزی عنوان کرد: از روزی که این ویروس در ایران گسترش پیدا کرد، تمرینات ورزشکاران ما قطع نشده است. در این مدت برنامه ورزشکاران را از مربی پرتغالی می‌گرفتیم و آنان به صورت انفرادی تمرین می‌کردند اما چون اتحادیه مسابقات را آغاز کرد،  پیش بینی می‌کنیم که در پاییز چون انتخابات اتحادیه جهانی را در پیش‌رو داریم، رویدادهای دیگری هم برگزار شود. به همین دلیل سعی می‌کنیم فضای اردو را حرفه‌ای تر برپا کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =