هیات فوتبال آذربایجان‌غربی آمادگی برگزاری رقابت‌های استانی را دارد

مهاباد- ایرنا- دبیر هیأت فوتبال آذربایجان‌غربی گفت: هیات فوتبال استان در صورت فراهم شدن شرایط آمادگی برگزاری رقابت‌های فوتبالی را دارد.

حسین نیرویار روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با وجود مکاتبات انجام شده با اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی در خصوص نحوه برگزاری لیگهای فوتبالی استان با توجه به شرایط مقابله با کرونا هنوز ساز و کار مشخصی برای از سرگیری این مسابقات ارایه نشده است.

وی ادامه داد: پرداخت هزینه آزمایش‌های ماهانه "PCR" کادر فنی و بازیکنان حاضر در لیگ‌های استانی از توان باشگاه‌ها خارج بوده و هنوز برای حل این موضوع دستورالعمل مشخصی اتخاذ نشده است.

دبیر هیأت فوتبال آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه اداره کل ورزش و جوانان این استان درصدد ارایه تخفیف برای انجام آزمایش "PCR" باشگاه‌هاست، بیان کرد: با توجه به اینکه هزینه تست برای هر بازیکن بالای ۱۰ میلیون برآورده شده، باید میزان دقیق تخفیف از طرف اداره کل برای باشگاه‌ها مشخص و ابلاغ شود.

نیرویار با اشاره به اینکه در شرایط فعلی سلامت بازیکنان و کادر فنی در اولویت قرار دارد، عنوان کرد: بسیاری از استان‌های همجوار نیز به سبب وجود همین مشکلات تاکنون موفق به از سرگیری این مسابقات نشده اند و ضروری است قبل از شروع مسابقات تمام جوانب کار برای حفظ سلامت بازیکنان در نظر گرفته شود.

ماه گذشته رییس هیات فوتبال آذربایجان‌غربی در نامه‌ای از لغو تمام مسابقات استانی فوتبال و فوتسال سال جاری خبر داده بود که در جوابیه آن اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی هزینه انجام آزمایش "PCR" را ضمن ارایه تخفیف برعهده باشگاه ها محول کرده است. 

مسابقات فوتبال و فوتسال آذربایجان‌غربی در تمام رده های بزرگسالان، جوانان، نوجوانان و نونهالان در سطح لیگ‌های برتر و دسته یک برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =