قدردانی وزیر بهداشت از استاندار سمنان برای مدیریت بیماری کرونا

سمنان- ایرنا- سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با ارسال نامه‌ای از علیرضا آشناگر استاندار سمنان به واسطه مدیریت خوب بیماری کرونا در این استان قدردانی کرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان، در مکاتبه وزیر بهداشت با استاندار سمنان آمده است: ضمن آرزوی قبولی عزاداری های جنابعالی در سوگ سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش ، صمیمانه از همراهی ، همدلی و مدیریت جنابعالی از نخستین روزهای ابتلاء به بیماری کرونا در کمیته استانی مدیریت بیماری کرونا به خصوص در ایام عزای حسینی و در راستای اجرای شیوه نامه های بهداشتی ، مراتب سپاس خود و همکارانم را تقدیم می دارم.توفیق عزت و سربلندی جنابعالی و همکاران ارجمندتان را از خداوند بزرگ مسالت دارم.
چندی پیش نیز ، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان وزیر معین استان سمنان در مکاتبه ای با معاون اول رئیس جمهوری ضمن تشریح اقدامات خوب و برجسته استان در مدیریت مقابله با کرونا از استاندار سمنان به خاطر مدیریت ارزشمند و کنترل مطلوب این بیماری در سطح استان قدردانی کرده بود.

نوید دانایی رییس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان شامگاه شنبه هفته جاری به رسانه‌ها اعلام کرد که از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون یک هزار و ۴۰۵  بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه بستری شدند.

وضعیت کلی استان سمنان از نظر شیوع کرونا قرمز است و چهار شهرستان این استان در رنگ بندی قرمز، یک شهرستان نارنجی، یک شهرستان زرد و ۲ شهرستان نیز در وضعیت سفید قرار دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها