برخی از بسکتبالیست‌های مس کرمان مشخص شدند

کرمان - ایرنا - تیم بسکتبال مس کرمان که خود را برای فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر آماده می‌کند، پس از تمدید قرارداد با محمد کسایی پور سرمربی فصل قبل خود، در روزهای گذشته روند تشکیل تیم خود را برای فصل جدید مسابقات با جدیت آغاز کرده است.

مدیر روابط عمومی باشگاه مس کرمان روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روز گذشته جمعی از بازیکنان فصل جدید این تیم مشخص شدند که در راس آن ها رضا آذرشا کاپیتان تیم بسکتبال مس کرمان، قراداد خود را برای یک فصل دیگر به طور رسمی با این تیم تمدید کرد.

سعید قرایی گفت: آذرشا که از بازیکنان شاخص بسکتبال کرمان محسوب می شود به همراه مس به لیگ برتر مسابقات صعود کرد و در فصل قبل مسابقات نیز جزو امتیازآورترین و مهره های اصلی تیم بسکتبال مس کرمان محسوب می شد. این بازیکن در لیگ برتر سابقه بازی در تیم های نفت امیدیه و نیروی زمینی را نیز داشته است.

وی ادامه داد: همچنین شایان پورکاوه و ابراهیم بیگی  بازیکنان فصل قبل پدافند شهرکرد، در فصل جدید پیراهن تیم بسکتبال مس کرمان را در لیگ برتر بر تن خواهند کرد.

قرایی بیان کرد: رامین میرزایی و محسن عابدی از بسکتبالیست های آینده دار کرمانی که فصل قبل نیز در تیم مس کرمان بازی موثری داشتند، قرارداد خود را برای فصل جدید با این تیم تمدید کردند.

وی افزود: مهدی بنی اسد بازیکن جوان و آینده دار بسکتبال کرمان نیز دیگر بازیکنی است که برای فصل جدید قرارداد خود را با این تیم تمدید کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =