درخواست کمتیه امداد کهریزک برای همیاری مردم در خرید تبلت

شهرری - ایرنا - رییس کمیته امداد امام (ره) کهریزک از توابع شهرستان ری گفت: رزمایش ایران همدل - شور عاطفه‌ها همزمان با بازگشایی مدارس از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) کهریزک برای تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان از جمله تبلت، دراین شهر از تاریخ ۲۲ شهریور تا ۱۱ مهرماه اجرا می‌شود.

یدالله صفری روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به شرایط کنونی مدارس، اولویت کمیته امداد کهریزک جمع آوری وجوه نقد برای خرید تبلت برای دانش‌آموزان فاقد وسایل آموزشی و آموزش هوشمند، است.

وی خاطر نشان کرد:  این طرح در ۶ پایگاه جمع آوری که از جمله سه مرکز نیکوکاری در سطح شهر و دفاتر این نهاد برگزار می‌شود و این نهاد آماده دریافت کمک‌های مردم نیکوکار است.

رییس کمیته امداد امام (ره) کهریزک از توابع شهرستان ری عنوان کرد: شماره کارت ۹۲۶۸- ۰۰۰۰- ۹۹۷۹- ۶۰۳۷ بنام کمیته امداد برای دریافت کمک نیکوکاران معرفی می‌شود.

وی گفت: همچنین شماره تماس:۵۶۵۲۶۰۶۲ الی ۵۶۵۲۶۰۶۵ جهت ارتباط خیرین معرفی می شود تا آنها بتوانند با این شماره‌ها تماس بگیرند.

بخش کهریزک از توابع شهرستان ری، از شمال به بهشت زهرا (س)، از غرب به اتوبان تهران قم، از شرق به باقر شهر و از جنوب به شهر حسن آباد فشافویه محصور و در فاصله ۱۳ کیلومتری شهرستان ری واقع است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =