رسول‌پناه: نام علیپور در فهرست آسیایی پرسپولیس قرار دارد/ منتظر پاسخ او هستیم

تهران - ایرنا - سرپرست باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه نام «علی علیپور» در فهرست این تیم برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا ارسال شده است، گفت: منتظر پاسخ او به پیشنهاد جدید باشگاه هستیم.

«مهدی رسول‌پناه» سه شنبه شب، اظهار داشت: ضمن تشکر فراوان از زحمات علیپور که چند سال فعالیت پرثمری در پرسپولیس داشتند باید بگویم که در چند روز گذشته چندین مرتبه با این مهاجم تماس گرفتم اما موفق نشدم او را پیدا کنم.

وی افزود: قبلاً بعضی از مذاکرات از طریق وکیل ایشان انجام می‌شد و به همین دلیل ما به وکیل علیپور هم پیغام داده‌ایم که منتظر پاسخ او به پیشنهاد جدید پرسپولیس هستیم.

رسول‌پناه گفت: ما اسم علیپور را در فهرست آسیایی تیم هم رد کرده‌ایم و برای رضایت هواداران مبلغ پرداختی باشگاه را هم به رقم پیشنهادی این بازیکن نزدیک کردیم اما فعلا جوابی از او نگرفته‌ایم.

رسول‌پناه افزود: خوشبختانه بازیکنان بسیار خوبی به پرسپولیس آمده‌اند و ما در نقل و انتقالات، فهرستی که از کادرفنی دریافت کرده بودیم را جذب کردیم. باید دست به دست هم دهیم و برای خوشحالی هواداران و دفاع از اعتبار پرسپولیس در آسیا پشت این تیم و بازیکنان وکادرفنی باشیم تا بهترین نتایج در لیگ قهرمانان آسیا رقم بخورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =