سرمایه گذار برای طرح‌های اشتغالزای دزفول فراهم است

دزفول- ایرنا- سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با بیان اینکه سرمایه گذار برای طرح‌های اشتغالزای دزفول فراهم است، گفت: مسوولان بخش‌های مختلف می‌توانند با ارائه طرح و ایده‌های ابتکاری و استفاده از این سرمایه گذاران برای جوانان اشتغالزایی کنند.

به گزارش ایرنا، علی فرهمندپور عصر سه‌شنبه در نشست رسمی شورای اسلامی شهرستان دزفول در محل این شورا افزود: خوشبختانه سرمایه گذاران زیادی برای اجرای طرح‌های اشتغالزا در دزفول پیش قدم شده اند که باید با استفاده از طرح های نو و ابتکاری از این ظرفیت ها استفاده و زمینه اشتغال جوانان را فراهم کرد. 
وی با بیان اینکه باید به همه شهرستان دزفول نگاهی ویژه داشته باشیم، گفت: کشور ما در سخت‌ترین شرایط است و در این شرایط می‌طلبد با اشتغالزایی مردم را به آینده امیدوار کرد.
فرهمندپور با اشاره به اهمیت دلگرمی مردم برای رفع مشکلات توسط مسوولان افزود: طرح نگهبان محله در راستای اشتغالزایی و ارتقای سطح امنیت در دزفول فعال خواهد شد.
سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت کنترل استخدام ها در این شهرستان تاکید کرد و گفت: در نشست های مختلف تاکید بر بکارگیری افراد بومی در شرکت های مختلف تولیدی  مطرح و عنوان شده در صورت اشتغال افراد غیربومی آب و برق شرکت ها قطع می‌شود. 
وی افزود: مشکلات شرکت تکین در شورای تامین شهرستان دزفول مطرح و بررسی شده تا در کمترین زمان، مشکلات این شرکت رفع شود.
فرهمندپور گفت: مردم باید همکاری لازم را در راستای حل مشکلات با مسوولان داشته باشند و مردم نیز باید فرصت لازم را به مسوولان بدهند. 
وی افزود: کمیسیون بانوان فرمانداری دزفول بزودی متحول و فعالیت خود را با قدرت ادامه خواهد داد البته باید از حاشیه به دور باشد تا بتواند به بهترین نحو عمل کند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان دزفول نیز در این نشست گفت: حضور نمایندگان شهرها و بخش‌های مختلف شهرستان در این شورا، پتانسیلی بزرگ در جهت کمک به مدیریت شهرستان در پهنه جغرافیایی شهرستان است.
سیدمصطفی عظیمی فر نگاه عدالت محور شهرستانی همه مدیران و مسوولان را لازمه توسعه و پیشرفت شهرستان دانست.
نمایندگان شوراهای شهرها و بخش های مختلف شهرستان دزفول (شهرهای شمس آباد، صفی آباد، امام، میانرود، چغامیش، سالند، دزفول، حمزه و بخش های سردشت، شهیون و مرکزی) در این نشست برخی از مسائل و مشکلات شهر و بخش خود را بیان کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =