از ماجرای استقلال و بینوایان تا شباهت سرمربی اسبق تیم ملی به فرگوسن

تهران- ایرنا- در هجدهمین روز از شهریورماه سال ۱۳۹۹ با بسته ورزشی ایرنا همراه باشید.

به گزارش ایرنا، در هجدهمین روز از شهریورماه سال ۱۳۹۹ بسته ورزشی ایرنا پس از مدتی از حالت فوتبالی خارج شده و چند خبر غیرفوتبالی نیز در آن به چشم می‌خورد. همراه با ما باشید.

نامجومطلق در موقعیت ژان ‌والژان؛ در استقلال مثل مارادونا نباش

مجید نامجو مطلق به عجیب‌ترین شکل ممکن، در ۵۴ سالگی سرمربی استقلال شد. در این گزارش اختصاصی از زاویه‌ای متفاوت به حضور شماره هفت سابق پرداخته شده است. روی اینجا کلیک کنید و آن را بخوانید.

حذف «فوتبال» از فوتبال با چند کانال و مسمومیت فضا با ایجاد توهم توطئه

فضای به شدت زننده این روزهای فوتبال کشورمان فارغ از سوء‌مدیریت‌ها و عملکرد غیرحرفه‌ای بعضی از مدیران، مربیان و بازیکنان، ریشه‌هایی نیز در صفحات فضای مجازی دارد. جزییات بیشتر در اینجا.

علی‌نژاد: دبیر در مورد استعفای بنا تصمیم‌گیرنده است

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: در مورد استعفای محمد بنا از سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی رییس این فدراسیون تصمیم گیرنده است. توضیحات بیشتر در اینجا موجود است.

اسکوچیچ: سبک بازی‌ام مثل مسعود شجاعی بود/بلاژ فرگوسن بود و ایویچ گواردیولا

دراگان اسکوچیچ در گفت‌وگویی مفصل راجع به زندگی شخصی و دوران مربیگری‌اش صحبت کرد. برای خواندن این مصاحبه مفصل اینجا را کلیک کنید.

کشاورز سرمربی تیم فوتسال فودکا شد

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال ایران به عنوان سرمربی تیم فودکا تهران انتخاب شد. اطلاعات بیشتر در اینجا قابل دسترسی است.

«رمضانی» آخرین خرید لیگ برتری پرسپولیس

مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال سایپا با عقد قراردادی ۲ ساله به عنوان آخرین سهمیه لیگ برتری سرخپوشان به پرسپولیس پیوست. پیش از او نیز علی شجاعی سرخپوش شده بود. در اینجا همراه با مشروح این خبر باشید.

آراء عدم اعتماد به رییس بارسلونا به ۷۵۰۰ امضا رسید

رای عدم اعتماد به «جوزپ ماریا بارتومئو» رییس باشگاه بارسلونا تاکنون ۷هزار و ۵۰۰ امضا جمع کرده و در نیمه راه تحقق قرار گرفته است. جزییات بیشتر درباره این خبر در اینجا.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =