۱۸ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۰۱
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84031914
۰ نفر

برچسب‌ها

تمام  مدارس شاهد کشور به شبکه شاد دسترسی دارند

کرج - ایرنا - مدیرکل دفترامور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: تمام مدارس شاهد دراستان های مختلف درسال تحصیلی جدید به شبکه شاد دسترسی دارند.

محمد رضا رزاقی عصرچهارشنبه درگفت و گو با خبرنگارایرنا در کرج افزود: بیش از ۸۵ درصد مدارس شاهد کشور نیز به ابزار و وسایل هوشمند آموزش مجازی مجهز هستند.

وی با اشاره به اینکه همه مدارس شاهد از زمان شیوع کرونا و تعطیلی مدارس امکان آموزش را از طریق فضای مجازی درسال تحصیلی گذشته داشتند،خاطرنشان کرد: درسال تحصیلی جدید نیز آموزش درمدارس شاهد به صورت حضوری و غیرحضوری برای دانش آموزان براساس وضعیت کرونایی استان ها جریان دارد.

زراقی بیان داشت: معلمان مدارس شاهد تولید محتوای درسی برای برگزاری کلاس آنلاین را نیزآماده کرده اند.

وی تصریح کرد: برای مدارس شاهد درشبکه شاد فضایی ایجاد شده است  تا معلمان از این طریق با دانش آموزان دربخش غیرحضوری ارتباط برقرار کنند.

رزاقی با بیان اینکه ۱۳۵۰ مدرسه شاهد درکشورفعالیت دارد، یادآورشد: دراین مدارس بیش از ۳۸۰ هزار دانش آموز تحصیل می کندکه همه آنان به کلاس های درس مجازی دسترسی دارند.

وی ادامه داد: دانش آموزان همچنین از آموزش دروس مختلف که درشبکه آموزش و چهاربا حضورمعلمان حرفه‌ای ارائه می شود، استفاده کنند.

مدیرکل دفترامور شاهد وایثارگران وزارت آموزش و پرورش افزود: شبکه آموزشی شاد نیز به عنوان مهمترین و امن ترین فضای آموزشی دردسترس دانش آموزان است.

وی تاکید کرد: سلامت دانش آموزان دراولویت سال تحصیلی جدید قرار دارد و حضورآنها درکلاس های درس اختیاری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =