۱۲ طرح صنعتی در چهارمحال و بختیاری بهره‌برداری می‌شود

شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت: عملیات اجرایی سه طرح صنعتی و بهره‌برداری از ۱۲ طرح صنعتی و تولیدی روز چهارشنبه با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و معاون معین وزیر صمت در استان اجرا می‌شود.

حمیدرضا فلاح روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: افتتاح طرح استحصال پساب تصفیه‌خانه شهرک صنعتی بروجن از مهمترین این طرح‌ها به شمار می‌رود که برای تکمیل آن ۴۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.

وی ادامه داد: با بهره‎برداری از این طرح روزانه یک هزار مترمکعب از پساب تولید تصفیه‌خانه در طرح‌های فولادی و همچنین فضای سبز شهرک صنعتی بروجن استفاده می‌شود.

فلاح با بیان اینکه طرح استحصال پساب تصفیه‌خانه شهرک صنعتی بروجن صرفه‌جویی ۲۰ درصدی مصرف آب در این شهرک صنعتی را فراهم می‌کند، تصریح کرد: برای اجرای این طرح ۲۳ کیلومتر شبکه توزیع پساب و سه کیلومتر خط انتقال اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: آیین بهره‌برداری از ۱۱ طرح‌ افتتاحی دیگر نیز در حوزه صنایع کوچک تولیدی و صنعتی است که به صورت متمرکز در واحد صنعتی مهردارو در شهرک صنعتی بروجن اجرا می‌شود.

فلاح در ادامه به طرح‌های در دست اجرای این شرکت اشاره کرد و گفت: با حضور معاون وزیر صمت عملیات اجرایی شهرک صنعتی سفیددشت با مساحت ۹۸۶ هکتار با اختصاص ۱۴۰ میلیارد ریال اعتبار آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: آغاز عملیات اجرایی شهرکرد صنعتی شهرکرد ۲ و شهرک صنعتی ناغان از دیگر طرح‌هایی که روز چهارشنبه در طول سفر مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اجرا می‌شود.

به گزارش ایرنا، هم اینک ۲۹ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در چهارمحال و بختیاری مستقر است که در ۲۱ مورد از این شهرک‌ها شرایط برای واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف تولید، خدماتی و صنفی فراهم است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =