اهانت به پیامبر(ص) عمق دشمنی غرب نسبت به اسلام را نشان داد

بوشهر-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهرگفت: اهانت یک نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) و قرآن کریم، عمق دشمنی و کینه دنیای غرب نسبت به اسلام را نشان داد.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز سه‎شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: توهین سازمان یافته و توطئه ضد بشری جهان استکبار و اهانت به پیامبر گرامی اسلام و همچنین تعرض به قرآن کریم توسط مزدوران جهان غرب و ایادی صهیونیست بین الملل از سوی تمامی مسلمان محکوم است.

وی بیان کرد: این عمل تکراری کینه توزانِ ضد اسلامی، نشان از عمق دشمنی و کینه‌ شرارت بار دستگاه‌های سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با اسلام و جامعه اسلامی دارد.

صفایی بوشهری ادامه داد: این اقدام نشان از فریب‌کاری آن مدعیان حقوق بشر در تمامی عرصه‌ها بویژه ادیان الهی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: آنان با این عمل و سکوت و تأیید دولت‌های جنایتکار غربی، در اندیشه تضعیف اسلام و ایجاد جنگ‌های بین ادیان و مذاهب هستند.

صفایی بوشهری همچنین با تاکید بر برخورد قاطع تمامی اقشار جامعه جهان اسلام با این قبیل امور، همگان را به توجه به ارشادات حکیمانه رهبر معظم انقلاب در افشای انگیزه‌های شوم امریکا و رژیم صهیونیستی در انحراف اذهان ملت‌ها و دولت‌های غرب آسیا از نقشه شوم خاورمیانه جدید توصیه کرد.

وی ادامه داد: اتحاد، وحدت اسلامی، بیداری و مقاومت انقلابی بر ضد حرکت‌های جنایت بار امریکا و رژیم صهیونیستی و جهان غرب تنها راه نجات اسلام و برخورد هوشمندانه با این قبیل امور محسوب می‏ شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =