طرح تغییر قانون انتخابات و ساماندهی فضای مجازی در حزب اتحاد بررسی شد

تهران- ایرنا- چگونگی بازگشایی مدارس و دو طرح مجلس یازدهم برای اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری و ساماندهی فضای مجازی در نشست هفتگی دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت مورد بحث و بررسی قرارگرفت.

در جلسه هفتگی دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت که به‌شکل مجازی و به ریاست علی شکوری راد برگزار شد، سه موضوع تغییر ناگهانی در تصمیم دولت برای چگونگی بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید و نیز دو طرح مجلس اصول‌گرای یازدهم  برای ساماندهی فضای مجازی و دیگری طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری مورد بحث و بررسی قرار گرفتند.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، دفتر سیاسی این تشکل اصلاح‌طلب با توجه به گزارش کارشناسی کمیسیون علمی، فرهنگی و آموزشی حزب درباره تصمیم تعجب برانگیز وزارت آموزش و پرورش در تغییر سیاست پیشین خود مبتنی بر سیاست‌گذاری متفاوت بین مناطق کم خطر و پر خطر به لحاظ شیوع کرونا و اعلام بازگشایی مدارس به صورت حضوری که موجب سردرگمی و نگرانی بسیاری از اولیاء دانش‌اموزان و نیز مدیران مدارس کشور شد، مقرر کرد با توجه به اهمیت ملی این مساله، در قالب بیانیه آغاز سال تحصیلی جدید به موضوع پرداخته شود.

همچنین درباره دو طرح مجلس اصول‌گرا (دسترسی به فضای مجازی و  اصلاح قانون انتخابات) بررسی و تبادل نظر انجام شد و دفتر سیاسی با خطرناک توصیف کردن این دو طرح، به خصوص تغییر قانون انتخابات، آن را قلب ماهیت جمهوری اسلامی دانست که واکنش قاطع و هوشمندانه را می‌طلبد.

بر این اساس، پیشنهاداتی برای روشنگری درباره این دو طرح‌ از سوی اعضای دفتر سیاسی مطرح و مصوب شد. برای پیگیری این مصوبات کارگروهی تعیین شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =