کروس: مادریدی‌ها «مسی» را نمی‌خواهد

تهران- ایرنا- هافبک آلمانی باشگاه رئال مادرید در گفت‌وگویی تفصیلی در خصوص موضوعات مختلفی از «زین الدین زیدان» گرفته تا فرضیه جذب احتمالی «لیونل مسی» از سوی کهکشانی ها صحبت کرد.

به گزارش ایرنا، سرمربی سفیدپوشان هفته گذشته با تمجید فراوان از «تونی کروس» گفت‌وگویی مفصل را با رئال فرانس به هافبک آلمانی تیم تحت هدایتش اختصاص داد.

زیدان در این گفت‌وگو اظهار داشت: او به عنوان بازیکنی خاص همیشه در یادها خواهد ماند؛ یکی از بهترین هافبک‌های جهان. وقتی روی نیمکت رئال نشستم از اینکه سرمربی او بودم بی نهایت خوشحال بودم.

وی ادامه داد: درست است که پس از بازنشستگی می‌توانم بگویم که سرمربی «کریستیانو رونالدو»، «گرت بیل»، «لوکا مودریچ» و «سرخیو راموس» بوده ام اما من سرمربی کروس هم بوده‌ام؛ بازیکنی به شدت حرفه‌ای که حرف زدن در موردش یعنی حرف زدن در مورد بازیکنی شگفت انگیز.

و حالا کروس در پاسخ به تمجید زیدان گفت: اینکه شخص زیدان بازیکن بزرگی بوده نقش زیادی دارد؛ او دقیقا می‌داند که چه چیزی به بازیکنان انگیزه می‌دهد و بازیکن رئال بودن به چه معنا است و دانش خود را با روشی فوق العاده اعمال می‌کند.

مادریدی‌ها مسی را نمی‌خواهند

کروس همچنین در خصوص احتمال خریداری مسی توسط رئال و اینکه آیا مادریدی ها ستاره آرژانتینی را می‌خواهند یا خیر، با خنده گفت: فکر نمی‌کنم این‌طور باشد. همچنین فکر نمی‌کنم او تمایلی به آمدن داشته باشد اما احساسات همیشه دوطرفه است به همین دلیل فکر می‌کنم این اتفاق نخواهد افتاد.

کروس در خصوص آمدنش در سال ۲۰۱۴ به سانتیاگوبرنابئو یعنی دقیقا بعد از قهرمانی در جام جهانی به همراه آلمان تاکید کرد: در سال ۲۰۱۴ با بایرن به توافق نرسیدیم و رئال پیش آمد؛ خوش شانس بودم که به رئال آمدم و چون تازه با آلمان قهرمان جهان شده بودم؛ هم تیمی‌هایم می‌دانستند که بازنده نیستم؛ با این حال حقیقت این است که ۶ سال حضور در مادرید و سه بار قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان بسیار فراتر از انتظاراتم بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =