مادر شهیدان مشهدی علی یساول آسمانی شد

تهران - ایرنا - مادر شهیدان «رسول و حسین مشهدی علی یساول» دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از ایثار تهران، جاجیه خانم زهرا پورمحمد مادر شهیدان «رسول و حسین مشهدی علی یساول» پس از سال‌ها رنج دوری فرزندانش، در سن ۸۰ سالگی دعوت حق را لبیک گفت و به شهیدانش پیوست.

پیکر مادر شهیدان مشهدی علی یساول پس از تشییع در بهشت زهرا (س)، قطعه صالحین به خاک سپرده شد.

شهید رسول مشهدی علی یساول متولد ۲۰ خرداد ۱۳۶۰ در منطقه سرپل ذهاب جاویدالاثر شد. برادرش حسین نیز ۲۳ فروردین ۱۳۶۲ در عملیات والفجر یک به درجه رفیع شهادت رسید.

 سه‌شنبه‌های تکریم، دیدار با خانواده شهدا

مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران در سه‌شنبه‌های تکریم با همراهی معاونین ستادی با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دیدار و گفت وگو کرد.

عبدالله مرتضوی امروز سه‌شنبه با حضور در ساختمان شهدای مدافع حرم در دیدار با جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با اشاره به اهمیت پاسخگویی و رفع مشکلات ایثارگران معظم، گفت: باتوجه به سیاست‌های جدید بنیاد در راستای خدمت جهادی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، ما نیز در ستاد شهرستان‌ها تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم تا با استفاده از ظرفیت‌های موجود بتوانیم گام‌های مناسبی در راستای خدمت‌رسانی به ایثارگران برداریم.
وی با اشاره به حجم پرونده‌های میهمان موجود در شهرستان‌های استان تهران، افزود: پرونده‌های ایثارگران میهمان در شهرستان‌های استان تهران بسیار زیاد است و گاهی با پرونده‌های یک اداره کل استان برابری می‌کند، از این رو باید با مدیریت منابع و نیز مساعدت‌های لازم از سوی ستاد مرکزی بتوانیم به این عزیزان خدمت‌رسانی کنیم.
مرتضوی با یادآوری اهمیت پاسخگویی در نظام اداری گفت: تمام کارکنان بنیاد شهرستان‌ها در تمام سطوح با اولویت پاسخگویی مناسب به جامعه هدف در حال خدمت‌رسانی هستند و این موضوع را به صورت مداوم رصد می‌کنیم.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =