۱۸ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۵۴
کد خبرنگار: 2837
کد خبر: 84031759
۰ نفر

برچسب‌ها

پیکر پیشکسوت فوتبال فارس به خاک سپرده شد

شیراز- ایرنا- پیکر زنده یاد عبدالمجید فهندژ سعدی  پیشکسوت و رییس سابق هیات فوتبال فارس روز سه‌شنبه تا آرامگاه ابدی همراهی و به خاک سپرده شد.

به گزارش ایرنا، فهندژ سعدی روز دوشنبه  هفدهم شهریورماه  پس از ماه ها دست و پنجه نرم کردن با بیماری قلبی جان را به جان آفرین تسلیم کرد و جامعه ورزش و جوانان فارس را به سوگ نشاند.
این پیشکسوت فوتبال  سال‌ها در خدمت به ورزش فوتبال از هیچ کوششی دریغ نکرد.
پیکر مرحوم فهندژ سعدی روز سه شنبه در میان حُزن اندوه  جامعه ورزش در  دارالرحمه  شهرک سعدی شیراز برای همیشه در خاک آرام گرفت.
زنده یاد مجید فهندژ سعدی  که ۶۵ سال سن داشت  سال‌ها به عنوان خبرنگار مجله کیهان ورزشی فعالیت می‌کرد.

مدیرعامل انجمن پیشکسوتان  ورزش فارس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، از دست دادن این پیشکسوت که عضو هیات مدیره انجمن بود را بسیار درد ناک دانست  و گفت: مرحوم فهندژ سعدی  همیشه یار و یاور ورزش فارس بود.
منصور سپهری ادامه داد : شادروان فهندژ سعدی از اخلاق بسیار خوبی بر خوردار  و همیشه به نیازمندان کمک می کرد و در امر خیر پیشگام بود ضمن اینکه در برگزاری مراسم   و اعیاد مذهبی نیز پیشقدم بود.
وی اضافه کرد: این پیشکسوت ورزش ، طی سال ها خدمت در فوتبال کار های بسیار خوبی را از خود به جای گذاشت و نقش سازنده ای  در پویایی جوانان علاقه مند به فوتبال ایفا کرد ضمن اینکه از داوران خوب این استان در امر قضاوت بود.
سپهری ضمن عرض تسلیت به جامعه ورزش فارس تاکید کرد: مجالس نکوداشت این زنده یاد به دلیل شیوع بیماری کرونا به صورت غیر حضوری برگزار می شود.

اخبار مرتبط