۱۸ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۵۹
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84031724
۰ نفر

برچسب‌ها

راه اندازی مرکز پاسخگویی به سوالات مردمی در آموزش و پرورش البرز

کرج - ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: برای نخستین بار مرکز پاسخگویی به سوالات مردمی با محوریت بازگشایی و نحوه فعالیت مدارس این استان در سال تحصیلی جدید راه اندازی شد.

سالار قاسمی روز سه شنبه به ایرنا گفت: این مرکز در ایجاد پل مستقیم ارتباطی بین مردم و آموزش و پرورش در این وضعیت کرونایی موثراست.

وی اظهارداشت : دراین مرکز کارشناسان اداره کل آموزش و پرورش البرز به صورت تلفنی پاسخگوی سوالات مردم از جمله پیرامون وضعیت آموزشی، پرورشی ، بهداشت، اجرایی و تکریم از ارباب رجوع مدارس در سال تحصیلی جدید درنواحی و مناطق هشتگانه آموزش و پرورش و حتی ستاد استانی استان هستند.

وی خاطرنشان کرد: کارشناسان این مرکز به صورت روزانه به سوالات و دغدغه های خانواده ها و دانش آموزان پیرامون نحوه فعالیت مدارس استان البرز در سال تحصیلی جدید پاسخ می دهند.

وی تصریح کرد: خانواده ها همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۳ می توانند با این مرکز تماس بگیرند و سوالات، ابهامات و همچنین نقطه نظرات خود را پیرامون وضعیت مدارس استان البرز درسال تحصیلی جدید مطرح کنند.

قاسمی با اشاره به اینکه برای رسیدگی به شکایات مردمی سامانه شکایات آموزش و پرورش نیز فعال است، یادآورشد: دراین سامانه نیز درکوتاهترین زمان به گزارش ها و درخواست های مردمی رسیدگی می شود.

وی با بیان اینکه بیش ازنیمی ازجمعیت دانش آموزی البرزدرپایه ابتدایی تحصیل می کند، اضافه کرد: مردم برای ارتباط با کارشناسان این مرکز درمدارس ابتدایی با شماره ۳۲۵۳۵۷۱۰ تماس بگیرند.

مدیرکل آموزش و پرورش بیان داشت: کارشناسان فعال درحوزه مدارس متوسطه اول و دوم، فنی و حرفه ای و کاردانش نیز با شماره ۳۲۵۳۵۷۵۶ پاسخگوی سوالات مردم استان البرز هستند.

وی تاکید کرد:  روزانه به مشکلات مردمی که از طریق این سامانه مطرح می شود، مورد رسیدگی قرار می گیرد.

استان البرز۵۰۰ هزار دانش آموز دارد

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =