آشوبی: پر کردن جای خالی ترابی و علیپور در پرسپولیس سخت است

تهران- ایرنا- یک کارشناس فوتبال ایران با بیان اینکه تمامی بازیکنان جذب شده در پرسپولیس با نظر یحیی گل محمدی به این تیم آمده‌اند، گفت: پر کردن جای خالی بازیکنانی مانند مهدی ترابی و علی علیپور سخت است.

فرزاد آشوبی در گفت‌وگو با ایرنا در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس فصل نقل و انتقالات خوبی را پشت سر گذاشت یا خیر؟ تاکید کرد: خیلی سخت است که بخواهیم در این مورد صحبت کنیم اما بازیکنان در شرایطی جذب پرسپولیس شدند که بنا به درخواست گل محمدی بوده، هیچ‌کس غیر از گل محمدی نمی‌تواند در خصوص این مساله صحبت کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای جدایی ترابی و علیپور از پرسپولیس می‌شود جانشین تعیین کرد، عنوان کرد: ترابی و علیپور دو بازیکنی بودند که عملکرد فوق‌العاده‌ای در پرسپولیس داشتند و پرکردن جای آنها بسیار سخت است. باید ببینیم نفرات جذب شده می‌توانند در این خصوص خودشان را اثبات کنند و جای این دو بازیکن را بگیرند.

بازیکن اسبق پرسپولیس در خصوص ناراحتی چند روز اخیر یحیی گل‌محمدی از مدیریت باشگاه پرسپولیس و مطرح کردن بحث استعفا از این تیم گفت: طبیعتاً مشکلاتی وجود دارد که باعث ناراحتی گل محمدی شده اما استعفا راه درستی برای حل کردن مشکلات نیست. حتی اگر گل محمدی به صورت جدی به فکر استعفا بود به جای مطرح کردن در رسانه‌ها، باید به صورت کتبی این موضوع را با مدیریت مطرح می‌کرد.

وی ادامه داد: البته گل محمدی حق دارد و مشکلاتی هست اما انتظار این است که با شرایط موجود کنار بیاید و در نهایت تصمیمی گرفته شود که به سود همه باشد. به نظرم استعفا آخرین راهکار در این خصوص است.

آشوبی درباره حواشی که بر سر بازگشت یا عدم بازگشت استراماچونی به استقلال مطرح است، گفت: اول از اینکه تصویب قانون منع جذب بازیکن و مربی خارجی‌ خوب نبود و فقط صورت مساله را پاک کرد. مثل خیلی از قوانین گذشته که اشتباه بودند. وقتی قانونی تصویب می‌شود باید پایه و اساس منطقی داشته باشد، می‌شود هنگام عقد قرارداد با خارجی ها طوری رفتار کرد که منافع باشگاه حفظ شود.

این کارشناس فوتبال ایران ادامه داد: شخصا علاقه‌مند هستم استراماچونی به فوتبال ایران برگردد چون فوتبال ایران از داشتن چنین مربیانی با کیفیت سود می‌کند اما نمی دانم این مساله شدنی است یا خیر.

آشوبی تاکید کرد: من در ریز ماجرا نیستم و نمی دانم داستان چیست. اگر آمدن استراماچونی قانونی نیست، با اینکه دوست دارم به فوتبال ایران برگردد اما مخالف هستم چون در نهایت باید وقتی قانونی را که تصویب کردیم اجرایی کنیم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha