گزارشی از عملکرد وزارت علوم در پرونده بورسیه‌ها تدوین می‌شود

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از روند بررسی پرونده بورسیه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و تدوین گزارشی از عملکرد وزارتخانه در کمیته فرهنگی و اجتماعی این کمیسیون خبر داد.

به گزارش ایرنا؛ علی خضریان درباره نشست امروز سه‌شنبه کمیته فرهنگی و اجتماعی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران افزود: در پنجمین جلسه رسیدگی به وضعیت بورسیه‌های وزارت علوم، ‌ تحقیقات و فناوری ضمن بررسی فهرست اسمی دانشجویان بورسیه شده از سوی وزارت علوم، مصادیق و راهکارهای اجرایی برای حل مشکل آنها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری برای حل مشکل بورسیه‌ها، تاکید کرد: جلسات به‌شکل پیوسته تا رسیدن به حصول نتیجه مطلوب ادامه خواهد داشت و گزارشی از عملکرد وزارت علوم در این خصوص در حال تدوین است و  درادامه جلسات تکمیل خواهد شد و در صورت لزوم به صحن علنی مجلس ارائه می‌شود.

خضریان خاطرنشان کرد: محمدرضا رضوان طلب، رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، اعلام آمادگی کرد که  در صورت صدور مجوز از سوی مجموعه‌های مرتبط و با پیگیری کمیسیون اصل ۹۰ در خصوص برخی نقایص یا خلاء های قانونی زمینه همکاری بیشتر این مجموعه فراهم شود. همچنین مقرر شد کمیسیون مکاتبات خود را در این زمینه صورت دهد تا مشکلی که در زمینه طرز کار وجود دارد، رفع شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =