طرح‌های دوفوریتی در کمیسیون‌های فرعی نیز بررسی می‌شوند

تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی از بررسی طرح‌های دوفوریتی در کمیسیون‌های فرعی، در جلسه امروز کمیسیون خبر داد.

به گزارش ایرنا از خانه ملت، سمیه محمودی با اشاره به جلسه صبح سه‌شنبه کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: در این جلسه به بررسی اصلاح موادی از آیین‌نامه داخلی مجلس پرداخته شد.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اعضای کمیسیون با ارجاع طرح‌های دو فوریتی به کمیسیون فرعی موافقت کردند چرا که در حال حاضر این دسته طرح‌ها صرفا در کمیسیون اصلی بررسی شده و به کمیسیون‌های فرعی نمی‌رود.

محمودی اضافه کرد: تصمیم کمیسیون تدوین بر آن شد که برای رسیدگی جامع‌تر، طرح‌های دوفوریتی نیز به کمیسیون‌های فرعی ارجاع شوند.

وی با اشاره به طرحی با عنوان تقویت جایگاه نظارتی اصل نود که از سوی این کمیسیون برای رسیدگی به کمیسیون تدوین ارائه شده بود، خاطرنشان کرد: در جزییات این طرح آمده بود که اعضای کمیسیون اصل نود نیز اجازه عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه داشته باشند که کلیات آن از سوی اعضا رد و پیشنهاد شد کمیسیون اصل نود طرح جامع‌تری در این خصوص ارائه کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =