سعادتمند: به زودی خبرهای خوبی به هواداران می‌دهیم

تهران- ایرنا- مدیرعامل تیم فوتبال استقلال گفت: هواداران نگران نباشند چرا که هم در حوزه تمدیدی‌ها و هم در خصوص جذب بازیکنان جدید در مراحل بسیار خوبی هستیم و به زودی دل هوادارانمان را شاد خواهیم کرد.

«احمد سعادتمند» امروز (سه‌شنبه) در گفت‌وگویی اظهار داشت: به هواداران استقلال خبری خوبی را می‌دهم و اینکه بعد از سه ماه تلاش شبانه‌روزی توسط همکارانم در باشگاه استقلال و ارگان‌های مرتبط، سند تک برگی کمپ مرحوم حجازی به نام باشگاه استقلال صادر و این مجموعه رسما متعلق به استقلال شد.

وی درباره انتخاب «نصرالله عبداللهی» به عنوان سرپرست استقلال اعلام کرد: باید از زحمات «سعید رمضانی» تشکر کنم که در مدت حضورش در استقلال  بسیار زحمت کشید ولی به دلیل فشار کار و بیماری ترجیح داد تا کنار برود و من هم بعد از جمع‌بندی نهایی به این نتیجه رسیدم که آقای عبداللهی از پیشکسوتان دلسوز و خوشنام استقلال، بهترین گزینه برای این سمت هستند و امیدوارم که در کارشان موفق باشند.

مدیرعامل استقلال درباره وضعیت نقل و انتقالاتی تیمش هم گفت: تا زمانی که چیزی به طور رسمی امضا نشود نباید اعلام شود. ولی این را خدمت هواداران عزیزمان می‌گویم که نگران نباشند و هم در حوزه تمدیدی‌ها و هم در خصوص جذب بازیکنان جدید در مراحل بسیار خوبی هستیم و به زودی دل هواداران را شاد خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =