مسابقات قایقرانی رویینگ قهرمانی کشور مهر ماه برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- مسابقات قایقرانی رویینگ قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی، مهر ماه در ۲ بخش زنان و مردان به میزبانی دریاچه آزادی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، این مسابقات پس از مصوبه فدراسیون پزشکی ورزشی و مجوز ستاد مقابله با کرونا در ورزش مطابق اعلام قبلی مسابقات قهرمانی کشور  در دریاچه آزادی برگزار می‌شود. بر این اساس مسابقات قهرمانی کشور روئینگ مردان بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و یادبود مرحوم «جمشید فتحی» ۹ مهر و مسابقات قهرمانی کشور روئینگ زنان بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و یادبود مرحومه «صبا شایسته» ۱۰ مهر برگزار خواهد شد.

 بنا به اعلام روابط عمومی فدراسیون قایقرانی این رقابت‌ها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، طبق قوانین بین‌المللی FISA و قوانین داخلی فدراسیون قایقرانی ایران در مواد تک‌نفره سبک وزن و سنگین وزن زنان و مردان در مسافت ۱۰۰۰ متر برگزار می‌شود. مسابقه در رده‌سنی بزرگسالان انجام می‌شود و حداقل سن شرکت‌کنندگان ۱۵ سال است.

هر استان می‌تواند در صورت حضور در هر ۲ ماده سبک‌وزن و سنگین وزن حداکثر با ۳ ورزشکار در مسابقات حضور یابد و در صورتی که استانی در هر بخش تنها در یک ماده از مسابقات شرکت کند، می‌توند حداکثر ۲ ورزشکار معرفی کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =