۲ رشته جدید به دروس دانشکده فنی دختران شیراز  افزوده شد

شیراز- ایرنا- رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دختران شیراز اعلام کرد: ۲ رشته جدید هتلداری و پویانمایی دیجیتال به درس‌های این دانشکده اضافه شد و در سال تحصیلی ۱۳۹۹- ۱۴۰۰ دانشجو در این رشته‌ها می‌پذیرد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس، آرتمیس هوشیار با اعلام این خبر افزود: در سال تحصیلی جدید رشته هتلداری در مقطع کاردانی به رشته‌های دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران شیراز اضافه شده که این مهم با توجه به گردشگرپذیر بودن کلان شهر شیراز و استان فارس انجام شده است.

وی اظهار کرد: در مقطع کارشناسی نیز رشته‌های طراحی لباس، پویانمایی دیجیتال و گرافیک به تعداد رشته های دانشکده فنی دختران شیراز افزوده شده است.

هوشیار گفت:‌دانشکده فنی و حرفه‌ای الزهرای(س) شیراز تنها دانشکده دولتی استان فارس است که در سال تحصیلی جدید دانشجوی هتلداری و پویانمایی دیجیتال می‌پذیرد.

رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دختران شیراز بیان داشت: این دانشکده همچنین برای نخستین بار با مجوز صادر شده از سوی شورای گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مقطع کارشناسی معماری پیوسته دانشجو می‌پذیرد.

وی با بیان اینکه دانشکده فنی و حرفه ای دختران شیراز دارای ۱۷ رشته فعال در مقاطع کاردانی و کارشناسی است، گفت: این دانشکده با حدود ۲۳۰۰ دانشجو در سه گروه هنر و معماری، علوم انسانی و فنی و مهندسی فعال است.

هوشیار عنوان داشت: تلاش دانشگاه فنی و حرفه‌ای فراهم کردن زیرساخت‌های مناسب به‌منظور ادامه تحصیل است و بر این اساس نیز رشته‌هایی را برای تحصیل فعال می‌کند که در آن‌ها دانشجو با آموختن مهارتی فنی از دانشگاه فارغ التحصیل شود و بتواند به راحتی وارد بازار کار شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =